Reklama

Kino na obcasach z Julią Roberts i Jennifer Aniston. Mamy do rozdania podwójne zaproszenie

K. G.
FILM Kto widział i pokochał „Pretty woman” musi zobaczyć „Dzień Matki” – znów reżyseruje Garry Marshall, a jedną z głównych ról gra Julia Roberts. Na wielkim ekranie zobaczymy też Jennifer Aniston, Kate Hudson oraz Jasona Sudeikisa, którzy wcielają się w role córek, matek i ojców, co daje prawdziwie wybuchową mieszankę. Jeden szczęśliwy czytelnik bądź czytelniczka dostanie od nas podwójne zaproszenie na ten film.

Cztery rodziny i cztery różne podejścia do Dnia Matki. Jedni obchodzą je w podniosłej atmosferze, inni obracają to święto w żart. Losy tych rodzin splatają się właśnie w tym wyjątkowym dniu. Poznajemy Sandy (Aniston), która stara się udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa partnerka jej męża. Miranda (Roberts) postawiła na karierę, ale nie do końca czuje się spełniona. W jej życiu pojawi się ktoś, kto wywróci wszystko do góry nogami. Jesse (Hudson) odwiedzają rodzice, z którymi nie ma najlepszych relacji. Jak zakończy się ta niezapowiedziana wizyta? Jest też tata w podwójnej roli, dla którego dziewczyńskie sprawy to czarna magia. W roli Bradleya, ojca wychowującego dwie córki, Jason Sudeikis.

Przyjemna i lekka komedia Garrego Marshalla wchodzi do kin 28 maja. Katowickie Multikino pokaże ją przedpremierowo, we wtorek (17.05) o godz. 19. To seans z cyklu „Kino na obcasach”, przygotowany z myślą o paniach. Bilety kosztują 24 zł.

UWAGA!

Mamy jedno podwójne zaproszenie na „Dzień Matki”. Zadanie jest proste. Trzeba polubić ten wpis na Facebooku i napisać do nas maila na adres [email protected] i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz wybrać się na ten film? Wybierzemy najciekawszą odpowiedź. Na maile czekamy we wtorek w godz. 8-10. Nie zapomnijcie się podpisać!


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*