Reklama

Kilkanaście osób z narkotykami zostało zatrzymanych podczas Mayday [WIDEO]

Redakcja
Policjanci przeprowadzili antynarkotykową akcję w trakcie Mayday w Katowicach. Przy pomocy psów znaleźli różne rodzaje środków odurzających, które do Spodka chciało wnieść kilkanaście osób.

Zatrzymania podczas imprezy techno w Katowicach. Przed długim weekendem, w czwartek, w Spodku odbywała się 22. edycja Mayday. Jak co roku policjanci z katowickiej komendy i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili antynarkotykową akcję podczas imprezy. Jak pisze w swoim komunikacie Komenda Miejska Policji w Katowicach, uczestnicy Mayday mogli spodziewać się kontroli, bo te są prowadzone co roku. Mimo to zatrzymano 12 osób.

Do działań wykorzystano psy wyspecjalizowane w poszukiwaniu narkotyków. Wyczuwały one narkotyki nawet u osób, które nie miały ich przy sobie, ale kiedyś nosiły je w kieszeniach swoich ubrań. Zatrzymani w tym roku uczestnicy imprezy mieli przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz tabletki MDMA. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu i przedstawiono im już zarzuty posiadania narkotyków. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.


Tagi:

Komentarze

  1. Jan z Podlasia 14 listopada, 2022 at 11:00 pm - Reply

    Ciekawe ile ta akcja policji kosztowała, bo ilości narkotyków na rynku nie zmniejszyli.
    Połowa USA już trawkę zalegalizowała.

  2. koala 14 listopada, 2022 at 3:14 pm - Reply

    Wzięliby się za prawdziwych przestępców

Dodaj komentarz

*
*