Reklama

Jak zorganizować przeszczep włosów w Turcji?

Przeszczep włosów zalicza się do operacji mikrochirurgicznej w znieczuleniu miejscowym. Zabiegi wykonuje się w specjalistycznych klinikach, pod okiem doświadczonej kadry medycznej. Flymedica zapewnia nie tylko opiekę medyczną, ale także luksusowe warunki pobytu. Podpowiadamy, jak zorganizować przeszczep włosów, ceny i w której klinice w Turcji zapewnić sobie pobyt z gwarancją wysokiego standardu usług medycznych.

Przeszczep włosów Turcja – Flymedica

Transplantacja własnych mieszków włosowych, czyli przeszczep włosów zaliczany jest do operacji mikrochirurgicznej w znieczuleniu miejscowym. Zabiegi wykonuje się w renomowanych klinikach, pod okiem specjalistycznej kadry medycznej i przy użyciu doskonałego sprzętu. Doświadczony lekarz, bezpieczeństwo zabiegu, luksusowe warunki i gwarantowany efekt przeszczepu wchodzą w skład międzynarodowego standardu usług.

Jeżeli planujesz tego rodzaju zabieg, warto wybrać klinikę, która cieszy się dobrą opinią i rozważyć przeszczep włosów TurcjaFlymedica organizuje operację, pobyt i transfery dla pacjentów z Polski w prywatnej klinice w Stambule. Zabieg przeprowadza Dr Serkan Aygin, który jest niezwykle doświadczonym specjalistą. Lekarz ma w swoim dorobku uczestniczenie w jednym z pierwszych zespołów przeprowadzających tego rodzaju zabieg w tureckiej klinice.

Przeszczep włosów – ceny operacji i pobytu

Flymedica zapewnia doświadczony zespół i doskonałe warunki do przeprowadzania zabiegów. Posiada także przejrzyste zasady rozliczeń. Pacjent otrzymuje wycenę, która zawiera wszystkie koszty bez niespodzianek w trakcie leczenia. Klienci nie są obciążani dodatkowymi opłatami za przeszczep włosów Turcja. Flymedica publikuje cennik usług medycznych na swojej stronie. Podane kwoty dotyczą pakietów i można dzięki nim zaplanować wydatki bez ryzyka, że w trakcie leczenia ulegną one zmianie.

Organizację wyjazdu na przeszczep włosów ceny i inne szczegóły są przejrzyście opisane na stronie Flymedica. Zdobędziesz tam wszystkie potrzebne informacje!

Innowacyjna metoda Trillix

Dr Serkan Aygin wykorzystuje nowoczesną metodę o nazwie Trillix. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi niewielką głowicą pobiera mieszki włosowe bez ich uszkadzania. Są one następnie wszczepiane w miejsca ubytku, gdzie stopniowo odrastają. Dlaczego właśnie ta metoda jest najlepsza? Przewagę Trillix jest minimalizowanie utraty krwi i po pobraniu mieszków nie powstają blizny. Klinika oferuje międzynarodowe standardy, które dają pewność rezultatów transplantacji włosów i luksusowe warunki podczas całego pobytu.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*