Reklama

Elton John po raz ostatni wystąpi w Polsce

Elton John. Fot. materiały prasowe.

Redakcja
Podczas swojej ostatniej trasy koncertowej Elton John wystąpi również w Polsce. Zagra i zaśpiewa w Krakowie 4 maja 2019 roku. Bilety będą dostępne w sprzedaży już w lutym. Występ w naszym kraju będzie częścią trzyletniego tournee “Farewell Yellow Brick Road”, które ma być zwieńczeniem kariery muzyka.

Rozpoczęcie pożegnalnej trasy Elton John ogłosił podczas konferencji prasowej w Londynie.  – Koncerty na żywo mnie napędzają, z wielką ekscytacją i pokorą przyjmuję możliwość występowania przed publicznością. Finałowe tournee będzie pełne pasji i kreatywności, które sprawiały moim fanom radość przez ostatnie dekady. Po jego zakończeniu  zamknę ten rozdział i pożegnam się z życiem w trasie – powiedział Elton John.

Rozpoczynające się 8 września 2018 w Nowym Jorku tournee będzie się składać z ponad 300 koncertów. Obejmie Amerykę Północną, Europę, Azję, Amerykę Południową oraz Australię i Oceanię. 4 maja 2019 Elton John wystąpi w Tauron Arenie Kraków.

Ostatni raz Elton John zagrał w Polsce w 2016 podczas  Life Festival Oświęcim w 2016 r. Bilety na występ artysty będą dostępne od 9 lutego za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*