Reklama

Dzień dobry Katowice. Wraca mróz

Redakcja
Dziś jest piątek, 24 lutego. Jak podaje IMGW, termometry pokażą w ciągu dnia 4 stopnie Celsjusza. Niebo będzie mocno zachmurzone, możliwe słabe opady śniegu. Będzie wiał silny wiatr północno-zachodni. Jego prędkość może wynieść nawet 12 m/s. W nocy spadek temperatury do -3 stopni. Wiatr zwolni do 5 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10 w Bibliotece Śląskiej I Dni Katowickiej Arteterapii i Muzykoterapii. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17 w MDK Szopienice-Giszowiec Wieczór Finałowy XXIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 18 w klubie Królestwo Benefit na Międzynarodowy Strajk Kobiet / Manifę Śląską 2017. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 20 w Domu Oświatowym Biblioteki Śląskiej koncert Przestrzenie dźwiękowe – Pidgyn w częstotliwościach Solf. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 21 w klubie Magazyn koncert Górny (Gooral) Live. Więcej informacji TUTAJ.

Dziś w portalu Katowice24.info:

AWF w Katowicach dostanie od urzędu miasta działkę. W ciągu dziesięciu lat będzie musiała postawić na niej stadion.

Wczoraj pisaliśmy m.in o tym, że:

W katowickiej piekarni sprzedawano nie tylko pączki. Policja znalazła przy pracownikach duże ilości narkotyków. Więcej na ten temat TUTAJ.

Przez dwa miesiące mieszkała ze zwłokami koleżanki. Więcej o makabrycznym znalezisku policji na ul.Katowickiej przeczytacie TUTAJ.

W całej Polsce obchodzono wczoraj Dzień Walki z Depresją. Jej rozwojowi sprzyja m.in. życie w mieście. Na ten temat rozmawialiśmy z dr Jakubem Paligą. Wywiad przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*