Reklama

Dzień dobry Katowice. W PKM brakuje kierowców

Redakcja
Jest czwartek, 22 lipca. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj znowu będzie kilka stopni mniej niż w poprzednich dniach. Termometry pokażą w ciągu dnia maksymalnie tylko 22 stopnie Celsjusza. Niebo będzie zachmurzone, ale nie są zapowiadane opady.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11.00 rozpocznie się sesja rady miasta. Więcej TUTAJ.

O godz. 16.00 w Muzeum Historii Katowic odbędzie się spotkanie “Wojciech Kilar. Między awangardą a Hollywood” połączone z pokazem filmowym. Więcej TUTAJ.

O godz. 19.00 w podcieniach Miasta Ogrodów rozpocznie się koncert LIBELID: “Pieśni miłosne jidysz”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info

Jest problem z kursami realizowanymi przez PKM Katowice. Wypada coraz więcej kursów. Więcej TUTAJ.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że: 

Kolejna wylinka węża została znaleziona na os. Tysiącleciu. Przy stawie Maroko mieszkanka spotkała też żółwia. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Komentarze

  1. P Śl 23 lipca, 2021 at 7:43 am - Reply

    Który dzisiaj jest prezesem tego PKMu trzeba dodać 🙂 A to, że on jest prezesem to jest dodatkowy policzek w kierunku kierowców, żeby nie powiedzieć, że napluto im w twarz tym zagraniem. Kiedyś też nie trzeba było wydać przynajmniej 6 tys. na prawo jazdy jak teraz.

  2. Były kierowca 22 lipca, 2021 at 10:20 pm - Reply

    Który młody będzie się pchał za płacę minimalną za kierownicę? Praca w ciągłym stresie pod presją czasu ludzie roszczeniowi wieczne pretensje. W PKM-ach tylko prezesi dobrze zarabiają. W 2009 roku placa minimalna wynosiła 900zł brutto a początkujący kierowca na start miał stawkę 1600-1800 zł brutto to teraz musiał by mieć ok 5600 brutto a ma najniższe wynagrodzenie śmiech ludzi ogarnia. Do tej sytuacji doprowadziła polityka uwczesnego KZK GOP pana Urbańczyka.

  3. To 22 lipca, 2021 at 4:26 pm - Reply

    Jak placa najnisza krajowa to niech nie mysla ze ktos bedzie tam pracowal !!! Konkurencja w jaworznie placi 5000 tys bruto!!!!

Dodaj komentarz

*
*