Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś kolejna w ostatnim czasie wizyta premiera Mateusza Morawieckiego

Redakcja
Jest czwartek, 3 września. To będzie zdecydowanie przyjemniejszy dzień niż wtorek. Od rana ma być słonecznie i dość ciepło. Termometry wskażą od 12 stopni około godz. 8 do 21 około godz. 16. Nie będzie padać, a wiatr ma być słaby.

Dzieje się w Katowicach:

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego. O godz. 10 szef rządu weźmie udział we mszy św. z udziałem sygnatariuszy Porozumienia Jastrzębskiego i Porozumienia Katowickiego, która zostanie odprawiona w Archikatedrze Chrystusa Króla.

Później premier pojedzie do Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido, a następnie weźmie udział w Nadzwyczajnej Sesji Walnego Zebrania Delegatów Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność”, która odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Pogoń”.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze przed mszą w katedrze, Mateusz Morawiecki ma się pojawić na Europejskim Kongresie Gospodarczym, który odbywa się w MCK.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Będzie podwyżka cen biletów w komunikacji publicznej w metropolii.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Urzędnicy zmienili zdanie w sprawie dopuszczenia do głosowania w Budżecie Obywatelskim projektu stworzenia pasów drogowych na ul. Sokolskiej. Szczegóły TUTAJ.

Mężczyzna, który w autobusie z Katowic do Sosnowca pobił studenta, zgłosił się na policję. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Komentarze

 1. Sebastian 3 września, 2020 at 7:31 am - Reply

  A ten najznamienitszy syn ziemi śląskiej po co znów tu przyjeżdża?
  Obiecać, że wyda nasze pieniądze na ratowanie trupów jakimi są kopalnie?

  • henio 3 września, 2020 at 10:22 am Reply

   Przyjechał na Europejski Kongres Gospodarczy do Katowic. W końcu to on jest ojcem plskiego sukcesu gospodarczego ostatnich lat.

   • Paweł Skobar 3 września, 2020 at 10:51 am Reply

    ’W końcu to on jest ojcem plskiego sukcesu gospodarczego ostatnich lat.’
    To jest najlepszy absurdalny żart jaki ostatni czytałem. Vateusz Maowiecki vel Bankster ojciec cudu gospodarczego hahahahahahahaha.

    • heniuś 3 września, 2020 at 1:29 pm Reply

     Bo czytasz jedynie słuszny przekaz we własnej bańce informacyjnej. Albo oglądasz telewizję, która kłamie więc masz prawo nie znać faktów.

Dodaj komentarz

*
*