Reklama

Dwóch mężczyzn przebiegało przez ul. Chorzowską. Jeden z nich został potrącony

Redakcja
Potrącenie na ruchliwej ulicy w Katowicach. Dwóch młodych mężczyzn przebiegało przez kilkupasmową drogę. Jeden z nich wpadł pod jadący samochód.

Groźny wypadek na ul. Chorzowskiej w Katowicach. Przed godziną 15.00 na wysokości os. Tysiąclecia i „Żyrafy” doszło do potrącenia pieszego. Jak informuje podkom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa katowickiej komendy policji, dwóch młodych mężczyzn w niedozwolonym miejscu przebiegało przez drogę w kierunku Parku Śląskiego.  Jednemu z nich udało się przekroczyć obydwie jezdnie. Drugi został potrącony przez samochodów marki Honda Civic. 21-latek upadł na drogę. Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego mężczyzna został przebadany w karetce. Z niegroźnymi obrażeniami trafił do chorzowskiego szpitala.


Tagi:

Komentarze

  1. AA 22 marca, 2023 at 2:30 pm - Reply

    10 metrów od miejsca zdarzenia jest szerokie przejście podziemne – co ważne bez schodów czy innych barier.
    Swego czasu wzdłuż ulicy Chorzowskiej był stalowy płot na pasie zieleni między jezdniami właśnie aby do takich wydarzeń nie dochodziło.

  2. P Śl 22 marca, 2023 at 10:31 am - Reply

    O czym ta rzecznik mówi, jakie miejsce niedozwolone? Tam raczej nie ma w pobliżu przejścia, więc jak najbardziej dozwolone, ale bez pierwszeństwa, bo poza przejściem.

Dodaj komentarz

*
*