Reklama

Dwa wypadki w jednym miejscu na A4. Autostrada jest zablokowana

Redakcja
Dwa zdarzenia drogowe w jednym miejscu na autostradzie A4. Droga jest chwilowo zablokowana. Policja wyznacza objazdy.

Trwa akcja służb na autostradzie A4 w Mysłowicach. W okolicy węzła Brzęczkowice doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Na wysokości 346 kilometra autostrady A4 zderzyły się samochody na obu jezdniach. Najpierw służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na jezdni w kierunku Katowic, było to kilka minut przed godz. 15.00. Chwilę później, po około 20 minutach, podobne zdarzenie miało miejsce na jezdni w kierunku Krakowa. Korek w tę stronę zaczyna się już na wysokości CH 3 Stawy i węzła Murckowska. W przeciwną stronę kolejka samochodów jest znacznie krótsza.

Niewykluczone, że pojazdy zderzyły się, bo jedna z kierujących osób zapatrzyła się na blokujące ruch pojazdy stojące na przeciwległym pasie. W wypadku na pasie w kierunku Krakowa ranne zostały 3 osoby, ale ich obrażenia są niegroźne. W związku wypadkami na autostradzie A4 tworzy się coraz dłuższy korek. Policja wyznacza objazdy, ale usunięcie pojazdów może zająć dłuższy czas. Na chwilę trzeba zamknąć całkowicie przejazd autostradą w obu kierunkach.

Aktualizacja, godz. 18.15

Chwilę przed godz. 18.00 policja otworzyła dwa pasy ruchu w kierunku Krakowa. W kierunku Katowic drożny jest jeden pas. Nadal toczą się na miejscu czynności służb.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*