Reklama

Dwa auta zderzyły się na ul. Katowickiej. Tworzą się korki

Redakcja
Groźna kolizja i duże utrudnienia w Koszutce. Nadal trwają działania służb po zderzeniu dwóch samochodów na ruchliwej ulicy. Tworzą się spore korki.

Dzisiaj w Katowicach doszło do niebezpiecznego zderzenia dwóch samochodów. O godz. 6.00 na ul. Katowickiej w Koszutce, na wysokości IV LO im. gen. Maczka zderzyły się Opel insignia i Fiat grande punto. Po przyjeździe na miejsce kierującą fiatem zajął się zespół ratownictwa medycznego. Kobieta nie miała poważnych obrażeń, uskarżała się na ból w kręgosłupie i została przewieziona na dalsze badania do szpitala. Przez pewien czas ruch na drodze był całkowicie zablokowany w obu kierunkach, ponieważ uszkodzone pojazdy zastawiły całą szerokość jezdni.

Droga powinna już być odblokowana, ale nadal mogą występować utrudnienia w ruchu nie tylko na samej Katowickiej, ale również na ulicach w okolicy miejsca zdarzenia. Występowały też duże utrudnienia w kursowaniu autobusów, ale o godz. 8.20 ZTM poinformował, że pojazdy nie będą już korzystały z objazdów i wracają na rozkładowe trasy. Mimo to, mogą występować opóźnienia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*