Reklama

Czteromilionowy pasażer na lotnisku w Pyrzowicach

Redakcja
W środę 3 października w Katowice Airport został obsłużony czteromilionowy pasażer. Wyjątkowym podróżnym została Beata Lewandowska, która podróżowała z Pyrzowic na pokładzie Boeinga 737-800 linii lotniczej Corendon Airlines na wakacje na Riwierze Tureckiej. Szczęśliwa pasażerka dostała bon o wartości 6000 zł na wakacje lub bilet lotniczy.

Po raz pierwszy w historii lotniska w Pyrzowicach zdarzyło się, że w roku kalendarzowym zostało na nim obsłużonych aż 4 miliony pasażerów. Z tej okazji zarządca portu oraz partnerzy postanowili w szczególny sposób uhonorować osobę, która została uznana właśnie czteromilionowym pasażerem. Uznana, bo tak naprawdę nie da się jednoznacznie wskazać kto konkretnie na pewno jest „jubileuszowym” pasażerem. Padło na Beatę Lewandowską, która leciała na wakacje w Turcji. Z pewnością pobyt na Riwierze Tureckiej upłynie jej w jeszcze lepszej atmosferze niż zakładała. Dostała bowiem bon wakacyjny o wartości 6000 zł od jednego z biur podróży, a hotel przy lotnisku w Pyrzowicach podarował jej voucher dla dwóch osób na weekendowy nocleg. Do tego zarządca lotniska dorzucił voucher umożliwiający bezpłatne skorzystanie z saloników business lounge, przejścia fasttrack i parkingu.

W ciągu dziewięciu miesięcy 2018 roku z oferty lotów pyrzowickiego lotniska skorzystało j3,97 mln osób. To o 844 tys. więcej (+27%) niż w okresie od stycznia do września minionego roku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*