Reklama

Arnold Schwarzenegger nie odwiedzi Katowic. Powodem są pieniądze

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Największa gwiazda imprezy Fit Life Expo nie odwiedzi Katowic. Jak poinformował organizator, nie udało się dojść do porozumienia w kwestii finansowania wizyty. Obniżone zostały ceny biletów na wydarzenie.

Głośno zapowiadana wizyta Arnolda Schwarzeneggera odwołana. Były gubernator stanu Kalifornia, aktor i kulturysta nie odwiedzi Katowic. Podczas imprezy w Spodku i MCK Fit Life Expo, 6 i 7 października, miał dwukrotnie spotkać się z fanami i wygłosić przemówienia. Jak podają organizatorzy, przyczyną odwołania przyjazdu są pieniądze.

,,Jako organizator tegorocznej edycji Fit Life Expo z przykrością informujemy, iż wbrew wcześniejszym zapowiedziom Pan Gubernator Arnold Schwarzenegger nie będzie obecny na naszej imprezie. Powód jego nieobecności to brak porozumienia ze strategicznym partnerem w kwestii sfinansowania honorarium Agencji reprezentującej Pana Gubernatora.” – czytamy w komunikacie organizatora, firm Feelgrow Sp. z o.o. i Global Center Group Sp. z o.o. Sp. K.

Osoby, które zakupiły bilet i chcą zwrotu pieniędzy, powinny skontaktować się z biurem Fit Life Expo. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Moreno 19 września, 2018 at 9:53 pm - Reply

    śmieszni Ci organizatorzy i ich impreza

Dodaj komentarz

*
*