Reklama

Amatorzy na kort

Grzegorz Żądło
Jeszcze tylko dwa dni zostały wszystkim chętnym, którzy w najbliższy weekend chcieliby wziąć udział w tenisowym turnieju dla amatorów Dębowe Tarasy Cup . Zawody odbędą się na kortach Budowlanych w Parku Śląskim.

To już druga edycja imprezy, która w tym roku odbędzie się w dwóch kategoriach. Ci, którzy nie czują się na tyle mocni, żeby rywalizować w grupie Open, mogą spróbować swoich sił w kategorii Family&Friends (pojedynczo i w deblu).

Na najlepszych w swoich kategoriach czekają nagrody rzeczowe o wartości 500 zł (za I miejsce) i 250 zł (za II miejsce). Za to wszyscy mogą liczyć na zestaw startowy, w którym znajdą się m.in. piłki tenisowe, izotoniki i batony energetyczne, a także vouchery na ciepły posiłek. Do dyspozycji rodzin z dziećmi będą szkółka tenisowa oraz kącik zabaw dla maluchów (od godz. 12.00 do 17.00).

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 13 września ok. godz. 9.00. Udział w turnieju można zgłaszać do północy w czwartek za pośrednictwem panelu rejestracyjnego na stronie osiedla Dębowe Tarasy.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*