Reklama

Agresor zaatakował mężczyznę w lokalu z zapiekankami. Policja szuka sprawcy

Redakcja
Agresywny mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Komenda miejska opublikowała zdjęcie z monitoringu, na którym widać podejrzewanego o uszkodzenie ciała.

Pod koniec sierpnia w lokalu z zapiekankami przy ul. Mariackiej 7 doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Jeden z klientów zaatakował drugiego. Pięścią uderzył w twarz młodego mężczyznę siedzącego przy stoliku. Wydarzyło się to 20 sierpnia, a agresor został nagrany przez kamery monitoringu. Wizerunek podejrzewanego o uszkodzenie ciała z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy opublikowała katowicka komenda.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają sprawcę, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

 1. III Reicher 7 września, 2023 at 7:29 pm - Reply

  polacy panosza sie na terenie calej europy nie tylko na slasku gdzie najada atakuja wszystko i wszystkich w holandi prubowali nawet sil z policja , nie tylko fobie antyrosyjskie jak widac….

  • kukura 7 września, 2023 at 8:10 pm Reply

   mosz recht

 2. Katowiczanin 6 września, 2023 at 4:41 pm - Reply

  Coraz więcej Gruzinów, Uzbeków, Kazachów – widać ich szczególnie za kierownicami pseudo-taksówek… Ten również nie wygląda jak rdzenny Polak – i tak będzie coraz częściej. Panoszą się coraz swobodniej. Multi-kulti się kłania 🙁

Dodaj komentarz

*
*