Reklama

50 tys. zł i hulajnogi elektryczne za szczepienie. Dzisiaj pierwszy raz rozdano nagrody tygodniowe

Redakcja
Pierwsze duże nagrody w “loterii szczepionkowej”. Dzisiaj odbędzie się pierwsze większe losowanie w grze, w której biorą udział zaszczepieni obywatele.

Jak podawał w poniedziałek Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu ds. szczepień, w ostatnich dniach liczba w pełni zaszczepionych osób przekroczyła 15 milionów osób. Natomiast w loterii szczepionkowej zarejestrowało się ponad 2 mln 100 tys. osób. Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień wystartowała 1 lipca. Mogą w niej brać udział wszystkie osoby pełnoletnie, które zaszczepiły się w pełni i zarejestrowały w loterii. Codziennie można wygrać 200 zł lub 500 zł. To tzw. nagrody natychmiastowe. Dzisiaj pierwszy raz od momentu rozpoczęcia ogólnopolskiej gry odbyło się tygodniowe losowanie. Dotyczyło ono osób, które zarejestrowały się od 1 do 11 lipca. W losowaniach tygodniowych do zdobycia jest 5 x 50 tys. zł i po 60 hulajnóg elektrycznych. Dzisiejsze nagrody zostały już rozdane, a kolejne losowania odbędą się 21 i 28 lipca. Po cztery losowania zaplanowano również w sierpniu i wrześniu, jedno w październiku.

Poza tym odbędą się też trzy losowania nagród miesięcznych (4 sierpnia, 8 września i 6 października), w których do wygrania będzie 2 x 100 tys. zł i dwa samochody Toyota Corolla. Losowanie finałowe odbędzie się 6 października, do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln złotych każda, a także dwa samochody Toyota C-HR. Żeby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się poprzez Internetowe Konto Pacjenta, które jest dostępne TUTAJ lub telefonicznie pod numerem 989. Wszystkie szczegóły i wyniki losowań są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Silesia 14 lipca, 2021 at 6:01 pm - Reply

    Spora kwota…

Dodaj komentarz

*
*