Reklama

W poniedziałek spotkanie prezydenta Katowic z mieszkańcami Giszowca

S. K.
W poniedziałek 9 grudnia prezydent Marcin Krupa spotka się z mieszkańcami Giszowca. Omawiane będą kwestie rozwoju miasta i samej dzielnicy.

Spotkanie odbędzie się o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury „Szopienice – Giszowiec” przy Placu pod Lipami 1, 3-3a. Jak zawsze, na początku prezydent przedstawi dotychczas zrealizowane przez siebie przedsięwzięcia i plany na przyszłość dla Katowic, z uwzględnieniem inwestycji na terenie dzielnicy. Potem będzie można zadawać pytania. Ci, którzy nie zdążą tego zrobić, będą mogli zadać je na piśmie.

W grudniu Marcin Krupa spotkał się z mieszkańcami os. Witosa. Rozmawiano tam przede wszystkim o problemach z nieczynnym torowiskiem kolei piaskowej Maczki-Bór i planach budowy stadionu miejskiego w rejonie ulicy Bocheńskiego. Więcej o spotkaniu przeczytacie TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij