Reklama

Prokuratura ustaliła tożsamość ofiary pożaru w kanale

Łukasz Kądziołka
W ubiegłym tygodniu w kanale wentylacyjnym wybuchł pożar. Przebywały w nim dwie osoby. Jedna przeżyła, druga zginęła na miejscu. Prokuratura wie kim była ofiara wypadku.

Policja przesłuchała mężczyznę, który o własnych siłach wyszedł z płonącego kanału wentylacyjnego. O pożarze w okolicy ul. 1 Maja pisaliśmy w czwartek. Zginęła w nim jedna osoba. Strażacy wynieśli jej ciało, ale lekarz na miejscu stwierdził zgon mężczyzny. Dzisiaj Prokuratura Rejonowa Katowice-Wschód potwierdziła, że zna tożsamość ofiary. Jest nią młody mężczyzna w wieku 23. lat. – Wszelkie okoliczności wskazują, że osoba była bezdomna – mówi Hanna Zięba-Stychno, z-ca prokuratora. Na razie nie jest znana ani przyczyna śmierci, ani wybuchu pożaru. Prawdopodobnie doszło do zaprószenia ognia. Więcej informacji ma dostarczyć sekcja zwłok i badania toksykologiczne.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij