Reklama

Polscy siatkarze zagrają w Spodku z Rosją

Trener Ferdinando De Giorgi i Michał Kubiak. Fot. www.pzps.pl.

G. Ż.
W czwartek w Spodku po raz kolejny odbędą się mecze Ligi Światowej siatkarzy. Polacy zmierzą się z Rosją, a Iran zagra z USA. Można jeszcze kupić bilety, choć zostały już tylko te droższe.

Po sześciu meczach tegorocznej Ligi Światowej Polacy zajmują w tabeli 5. miejsce (9 pkt.). Prowadzi Francja, która wygrała wszystkie spotkania. Turniej w Polsce rozpocznie się meczem USA z Iranem, który zostanie rozegrany w Spodku w czwartek o godz. 17.15. Trzy godziny później zaplanowany został mecz Polska-Rosja. Dwa dni później w Łodzi Polska zmierzy się z Iranem, a Rosja z USA. Na zakończenie turnieju Polacy zagrają z USA, a Rosja z Iranem.

Polacy mają dużą szansę na awans do turnieju finałowego, który w dniach 28.06-2.07 odbędzie się w Brazylii.

Na dzisiejsze mecze w Spodku można jeszcze kupić bilety. Nie ma już jednak najtańszych wejściówek (30 i 70 zł). Ceny zaczynają się od 120 zł. Dostępne są też bilety za 150, 190 i 230 zł. Wejściówki można kupić poprzez stronę ebilet.pl.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij