Reklama

Siatkarze zagrają z Rosją w Spodku. Liga Światowa znów w Katowicach

Ł. K.
Liga Światowa siatkarzy znów zawita do Katowic. W Spodku zagrają 4 drużyny, w tym reprezentacja Polski. Na tę imprezę nie można jeszcze kupić biletów. Ruszyła za to sprzedaż wejściówek na ME.

Najpierw w czerwcu, a później na przełomie sierpnia i września. W tych miesiącach najlepsi siatkarze przyjadą do Spodka zmierzyć się na dwóch międzynarodowych turniejach. Najpierw, po raz kolejny, kibice zobaczą w Katowicach mecze Ligi Światowej. W pierwszym polscy siatkarze zagrają z reprezentacją Rosji, w drugim Iran podejmie USA. Mecze odbędą się 16 czerwca. Jak podaje PZPS, termin rozpoczęcia sprzedaży i ceny biletów jeszcze czekają na akceptację zarządu związku. Informacja o biletach na mecze LŚ zostanie podana najpóźniej do końca marca.

Z kolei w tym tygodniu ruszyła sprzedaż na mecze Mistrzostw Europy, które odbędą się w 4 miastach Polski w dniach 24 sierpnia-3 września. Co prawda finał turnieju odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, ale emocji nie zabraknie też w Katowicach. W Spodku, w fazie grupowej (25-28 sierpnia), zmierzą się reprezentacje Holandii, Belgii, Turcji i Francji. Oprócz biletów na pierwszą część rozgrywek, można już kupić bilety na fazę play-off (30 sierpnia) i ćwierćfinały (31 sierpnia). Ceny biletów na mecze Mistrzostw Europy zaczynają się od 30 zł. Najdroższe bilety kosztują 220 zł. Można je kupić online TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*