Reklama

Dzień dobry Katowice. To będzie kolejny ciepły dzień

Ł. K.
Jest poniedziałek, 12 marca. Jak podaje IMGW, zapowiada się kolejny ciepły dzień. Termometry pokażą od 8 stopni Celsjusza rano do 12 po południu. Przez większą część dnia niebo ma być zachmurzone, a wieczorem i w nocy możliwe są słabe opady deszczu. Wiatr będzie dość silny. Ma wiać z prędkością ponad 20 km/h.

Dzisiaj w Katowicach:

O godz. 13.00 posiedzenie komisji kultury, promocji i sportu rady miasta.

O godz. 20.00 w Absurdalnej jazz jam session. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Trwa budowa parkingu na os. Paderewskiego. Dzięki niemu ma się skończyć problem parkowania „na dziko”.

22 spotkania we wszystkich dzielnicach Katowic rozpoczynają się w tym tygodniu. W ich trakcie mieszkańcy dowiedzą się o szczegółach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

W pożarze w Szopienicach zginęli kobieta, mężczyzna i dziecko. Nie wiadomo w jaki sposób zapaliło się mieszkanie. Więcej TUTAJ.

Ktoś zdewastował BMW stojące na parkingu w Bogucicach. Właściciel próbuje szukać sprawców na własną rękę. Więcej TUTAJ.

Nie wszystkie centra handlowe były zamknięte podczas pierwszej niedzieli z zakazem handlu. Klienci mogą nadal korzystać z niektórych lokali. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij