Reklama

Zaproszenie do świata małopolskich smaków: otwarcie Bacówki Towary Tradycyjne w Fabryka Park w Katowicach

15 grudnia 2023 roku, o godzinie 10:00, nowa galeria handlowa – Fabryka Park Katowice przy ul. Armii Krajowej 43 przywita pierwszych klientów. Wśród sklepów, które otworzą się tego dnia jest również Bacówka Towary Tradycyjne – sklep, w którym znajdziemy m.in. tradycyjne wędliny, ale też dania gotowe, pierogi czy przetwory.  Wybór lokalizacji w sercu dawnej fabryki Famur ma głębokie znaczenie. Miejsce to, położone na granicy dzielnic Piotrowice i Ochojec, stanowi symboliczne połączenie bogatej historii przemysłowej Katowic z dziedzictwem kulinarnym regionu.

Bacówka Towary Tradycyjne: gdzie tradycja spotyka innowację

Bacówka, ze swoimi korzeniami w Małopolsce, słynie z wytwarzania wysokiej jakości wędlin, w tym produktów tradycyjnych, ale też pasztetów, dań gotowych i garmażeryjnych. Teraz, otwierając swój szósty sklep w regionie, Bacówka przynosi do Katowic swoje znane i cenione produkty, łącząc tradycję z nowoczesnym podejściem do handlu i usług. Dotychczas w Katowicach produkty Bacówki dostępne były w sklepach stacjonarnych w Silesia City Center oraz przy ul. Gawronów, a także w Sosnowcu, Gliwicach i Częstochowie. Marka prowadzi także sklep internetowy, oferując tym samym możliwość zamówienia produktów z dostawą do każdego miejsca w Polsce.

Co wyróżnia Bacówkę?

Bacówka Towary Tradycyjne wyróżnia się nie tylko wysokiej jakości produktami, ale również filozofią, która stoi za marką. Produkty Bacówki są wyrazem głębokiego szacunku dla tradycji i rzemiosła, co znajduje odzwierciedlenie w wyjątkowym smaku oferowanych wędlin, pierogów a nawet dań gotowych, które choć nowoczesne w swojej istocie, przygotowywane są na podstawie prostych przepisów, z ograniczeniem substancji dodatkowych do absolutnego minimum. Dodatkowo sklep oferuje produkty innych producentów, tworząc wyjątkową mozaikę smaków regionu. Ofertę Bacówki uzupełniają takie przysmaki jak sery góralskie, miody z pasieki wędrownej Kozie Kąty czy tradycyjne makarony.

Zapraszamy na wyjątkowe otwarcie

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic oraz gości miasta na uroczyste otwarcie sklepu Bacówka Towary Tradycyjne. To nie tylko nowe miejsce na  mapie Katowic, ale również okazja do ponownego odkrycia i docenienia wartości, jakie niosą ze sobą produkty z Małopolski. Przyjdźcie, by doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery, poznać smaki, które łączą tradycję z nowoczesnością, i być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dla miłośników dobrej kuchni i tradycyjnych smaków to wydarzenie, którego nie można przegapić. W czasie otwarcia, goście zobaczą profesjonalny pokaz kulinarny, prowadzony przez szefa kuchni Tomasza Zająca czy będą mogli spróbować znakomitych produktów marki Bacówka Towary Tradycyjne. Dla pierwszych kupujących przygotowano także drobne upominki.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*