Reklama

Z Katowic na Pol’And’Rock. Dodatkowe pociągi na festiwal w Kostrzynie nad Odrą

Źródło: https://www.instagram.com/polandrockfestival.

Redakcja
Coraz bliżej festiwal Pol’And’Rock. Dodatkowe pociągi pojadą między innymi przez Katowice. Uczestnicy ze Śląska będą mogli dojechać do i z Kostrzyna nad Odrą pociągami Przewozów Regionalnych i PKP Intercity.

Trwa odliczanie do rozpoczęcia festiwalu Pol’And’Rock. Impreza, znana wcześniej jako Przystanek Woodstock, rozpocznie się w czwartek, 1 sierpnia i potrwa do soboty. Co roku na festiwal do Kostrzyna zjeżdżają setki tysięcy ludzi. Jak informują organizatorzy, prawie połowa z nich wybiera podróż pociągami. Również w tym roku uczestnicy Pol’And’Rock będą mogli dojechać na imprezę pociągami. W całej Polsce przewoźnicy zorganizują 53 dodatkowe pociągi. Wyjadą one z dwunastu miast. Bezpośredniego pociągu z Katowic nie będzie, ale zatrzymają się tu dwa pociągi Przewozów Regionalnych.

Do Kostrzyna z Katowic zabierze podróżnych skład relacji Kraków Główny-Kostrzyn (odjazd 31.07 o godz. 19.47 w Katowicach) oraz relacji Rzeszów Główny -Kostrzyn (1.08 o godz. 3.00 w Katowicach). Poza tym na Pol’And’Rock można wybrać się pociągami rozkładowymi, m.in. „Wolin”, „Światowid”, „Swarożyc” czy „Podhalanin”.
Osoby wracające z festiwalu do Katowic mogą skorzystać z połączeń kolejowych z Kostrzyna w niedzielę, 4 sierpnia. Bezpośredni pociąg PKP Intercity odjedzie o godz. 6.00 (w Katowicach o 12.22), a pociągi Przewozów Regionalnych odjadą do Krakowa Głównego o 8.20 (w Katowicach o 15.21) oraz do Rzeszowa Głównego o 13.20 (w Katowicach o 20.51).

Nadal można kupić bilety na większość połączeń kolejowych. Cena normalnego biletu to 85 zł w jedną stronę i 130 zł w obie strony. Więcej szczegółów dotyczących pociągów na Pol’And’Rock z Katowic i nie tylko można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*