Reklama

Z jakimi insektami wygrasz, korzystając z usług DDD?

Inwazja karaluchów, prusaków czy moli w domu – brzmi przerażająco, prawda? Spokojnie! Jeśli w Twoim mieszkaniu zadomowili się niechciany lokatorzy, skorzystaj z profesjonalnych usług DDD. Decydując się na nie, nie tylko pozbędziesz się uciążliwych insektów, ale także zminimalizujesz ryzyko ich powrotu. Dowiedz się więcej na ten temat.

Usługi DDD — co to takiego?

Usługi DDD to termin, który mieści w sobie trzy pojęcia: dezynsekcję, deratyzację i dezynfekcję. Dwa pierwsze odnoszą się do zwalczania szkodników. Natomiast dezynfekcja chemiczna to usługi polegające na redukcji oraz eliminacji chorobotwórczych mikroorganizmów. Takie działania mogą być podejmowane zarówno w mieszkaniach i domach; jak i budynkach użyteczności publicznej, biurach czy zakładach przemysłowych.

Skuteczna likwidacja prusaków i karaluchów

Pamiętaj, że tępienie prusaków i karaluchów na własną rękę jest nieskuteczne, a jeśli przynosi efekty, to są one krótkotrwałe. O wiele lepsze rezultaty daje zwalczanie takich szkodników przez specjalistów, którzy korzystają z oprysków biobójczych i drobnokroplistych oraz żelów na prusaki i karaluchy. Takie metody wykorzystuje oferująca usługi DDD firma Stander.

Zwalczanie moli spożywczych i odzieżowych

Zauważyłeś mole spożywcze w kuchennej szafce? Takie sytuacje nie są rzadkością, a insekty tego typu możesz przynieść domu razem z kupioną w markecie mąką czy kaszą. Równie często mole goszczą w garderobach. Mogą przywędrować tam na przykład wraz z ubraniami kupionymi w sklepie z odzieżą z drugiej ręki. W tym przypadku również lepiej zlecić usuwanie ich profesjonalistom, którzy swoją pracę rozpoczną od zlokalizowania szkodników.

Profesjonalne usługi deratyzacji — sposób na uciążliwe gryzonie

Mieszkanie czy posesję mogą zasiedlić nie tylko owady, ale także gryzonie, takie jak myszy, szczury, krety, nornice. Jeśli bezskutecznie próbowałeś uporać się z nimi samodzielnie, powierz to zadanie specjalistycznej firmie. Deratyzacja to proces zwalczania gryzoni, który w zależności od konkretnego przypadku może być przeprowadzany metodą mechaniczną lub chemiczną. Pierwszy sposób to różnego rodzaju pułapki, które umożliwiają złapanie szczurów czy myszy, z kolei drugi bazuje na środkach pozwalających usunąć gryzonie.

Ile trwa dezynsekcja? Jak długo czasu zajmują działania specjalistycznych firm DDD?

Zastanawiasz się, ile trwa dezynsekcja? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Czas usuwania owadów zależy od powierzchni, na której przeprowadzany jest ten proces; rodzaju szkodników; a także nasilenia problemu. Równie istotna jest metoda dezynsekcji, dlatego lepiej zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy, która korzysta z nowoczesnych środków do dezynsekcji.

Średnio taki proces trwa 30-60 minut, pamiętaj jednak, że wcześniej trzeba jeszcze przygotować miejsce, w którym ma być on przeprowadzony. Jeśli chcesz dokładniej oszacować czas trwania dezynsekcji lub innych usług DDD, zasięgnij porady specjalisty.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*