Reklama

Wiceprezydent Katowic zaskakuje… fryzurą

Wiceprezydent Waldemar Bojarun zaskakuje fryzurą. Z lewej prezydent Marcin Krupa, z prawej Dawid Zapała, asystent prezydenta.

Na szlachcica, piłkarza, a może na Kozaka? Wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun zaskoczył ostatnio swoją fryzurą. Kiedy tylko wrzuci jakieś zdjęcie na Facebooka, od razu pojawiają się komentarze na temat nowego uczesania pana prezydenta.

Trudno do końca odgadnąć skąd Waldemar Bojarun czerpał inspirację. Od lat znany jest z zamiłowania do myślistwa i piłki nożnej. Od polowania już tylko krok do wojowania, więc może Kozak albo polski szlachcic?

Druga opcja to piłkarz. Wszak wiceprezydent regularnie grywa w ataku drużyny urzędu miasta. Tyle tylko, że ostatnio chyba żaden z zawodników (przynajmniej tych znanych) podobnej fryzury sobie nie sprawił.

Może więc inspiracji nie było, a kto wie czy teraz to Waldemar Bojarun nie będzie wyznaczał trendów. Oby tylko nie wziął przykładu z Michała Wiśniewskiego, z którym w jednej loży kibicował i śpiewał podczas niedawnych mistrzostw świata w hokeju w Spodku. Czerwone włosy na polowaniu mogą się nie sprawdzić 🙂

JB


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*