Reklama

Weekend na mieście. Co ciekawego dzieje się w Katowicach

Redakcja
To będzie koncertowy weekend. Poza imprezami, niedziela to dobry dzień na spacer, bo ma być ciepło i słonecznie. Termometry pokażą od 7ºC do 9ºC.

SOBOTA

Dzielnicowy Wymienialnik Książek w kinie Kosmos

W kinie Kosmos będzie można wymienić się książkami. Jak piszą organizatorzy, to doskonała okazja, aby odkryć nowe tytuły, podzielić się swoimi ulubionymi książkami i poznać innych miłośników literatury. Wydarzenie potrwa od godziny 12.30 do 15.00. Więcej TUTAJ.

Marcin Wyrostek TRADYCYJA, MCK

Oprócz Marcina Wyrostka wystąpią: Miuosh, Cezik, Piotr Kupicha, Kasia Moś, Urszula Dudziak, Janusz Radek, Sebastian Riedel, Frele, Marcin Jajkiewicz, Wiola Malchar-Orynicz, zespół CORAZON oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej. To będzie wieczór śląskich utworów w nowatorskich aranżacjach, podczas którego publiczność posłucha muzycznej opowieści o Śląsku. Początek koncertu o godz. 19.00. Bilety w cenie od 50 zł. Więcej TUTAJ.

Repetycje w klubie SiXa

Rezydent Kuba Sojka kontynuuje zapoczątkowany w zeszłym roku cykl Repetycje. Ma być różnorodnie pod względem gatunkowym. Będzie można potańczyć do techno, minimal, deep techno, detroit techno, acid, house, electro, ghetto i wielu innych. Oprócz Kuby zagrają Wencel, Hilines i BPM. Początek imprezy o godz. 23.00. Wstęp 30 zł (do północy) i 40 zł (po północy). Więcej TUTAJ.

Before Tauron Nowa Muzyka, Jazz Club Hipnoza

Pierwsza w tym roku rozgrzewka przed festiwalem Tauron Nowa Muzyka. W Hipnozie imprezę rozkręci dwóch dobrze znanych katowickiej publiczności klubowej didżejów – Sid Le Rock i Mr. Lex. Początek wydarzenia o godz. 21.00. Wstęp od 30 zł. Więcej TUTAJ.

NIEDZIELA

Ralph Kaminski w MCK

Przez ponad rok Ralph & My Best Band In The World odwiedzili z „Balem” największe polskie festiwale, amfiteatry, kluby i domy kultury. Zagrali łącznie ponad 100 koncertów. Teraz projekt „Bal u Rafała” przechodzi do historii. Jeden z pięciu ostatnich koncertów odbędzie się w Katowicach. Początek wydarzenia o godz. 19.00. Tańsze bilety kosztują 157 zł. Więcej TUTAJ.

Tomek Ziętek, Jazz Club Hipnoza

Niektórzy mogą go kojarzyć bardziej z aktorskiej działalności, ale nie tylko tym zajmuje się Tomek Ziętek. Świeżo po wydaniu debiutanckiego albumu „Some Old Songs” wyruszył w pierwszą solową trasę koncertową. Jednym z przystanków będą Katowice. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety będą dostępne na bramce w cenie 90 zł. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*