Reklama

Umówił się z 14-latką w Katowicach i został zatrzymany, ale wyszedł z aresztu

Kadr z wideo nagranego podczas ujęcia. Źródło: https://www.facebook.com/ChildGuardunitpoland.

Redakcja
Mężczyzna z Tarnowskich Gór umówił się z 14-latką w centrum Katowic. Łowcy pedofili doprowadzili do zatrzymania podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą małoletnią. Mężczyzna wyszedł i zapłacił 3 tys. złotych.

Grupa osób zajmująca się ściganiem pedofili zrobiła zasadzkę na mieszkańca Tarnowskich Gór. 35-letni mężczyzna przez jakiś czas kontaktował się z kobietą, która podszywała się pod 14-letnią Karolinę. W rzeczywistości rozmawiał z 25-letnią członkinią organizacji Child Guard Unit Poland. Miał jej składać propozycje o charakterze seksualnym. Do zatrzymania doszło w poniedziałek o godzinie 18.00 przy ul. Mickiewicza w Katowicach. Mężczyzna przyszedł na umówione miejsce i tam ujęcia obywatelskiego dokonali łowcy pedofili. Następnie mieszkaniec Tarnowskich Gór został przekazany policji i trafił do aresztu. Wszystko zostało nagrane przez uczestników prowokacji i opublikowane na Facebooku. Policja zabezpieczyła jego telefon, na którym znajduje się konwersacja mężczyzny z rzekomą 14-latką. Mężczyzna za pośrednictwem komunikatora internetowego namawiał ją do poddania się innym czynnościom seksualnym, wysyłał jej również swoje nagie zdjęcia.

35-latek trafił do aresztu na 48 godzin, ale po tym czasie go opuścił. Usłyszał zarzuty chęci nawiązania kontaktu seksualnego z osobą małoletnią.  Na czas trwającego postępowania katowicka prokuratura zastosowała wobec niego poręczenie majątkowe w kwocie 3 tys. złotych.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*