Reklama

Trening EMS Katowice – najdłużej działająca sieć otwiera studio EMS!

Nowość w Katowicach! Trening EMS to najskuteczniejsza metoda treningowa. Sieć z największym doświadczeniem w Polsce 18 stycznia otwiera swoje pierwsze studio prowadzące trening EMS Katowice również w stolicy Górnego Śląska. Z okazji otwarcia, na “trening 20 minut w tygodniu” możesz zapisać się bezpłatnie!

Cieszymy się, że po czterech studiach własnych, franczyza fitness Studio Synergy Franchise rozpoczyna swoją krajową ekspansję właśnie w tak dużym i ważnym regionie, jak Katowice i województwo śląskie. Zrobimy wszystko, by wspólnie z właścicielami studia franczyzowego przekonać katowiczan, że Studio Synergy to nie tylko największe sieciowe doświadczenie EMS w Polsce, ale także najwyższa jakość treningu – deklaruje Bartłomiej Stanek, CEO Studio Synergy.

EMS trening Katowice – sprawdź za darmo!

Bezpieczny personalny trening EMS mieszkańcy Katowic i okolic mogą teraz wypróbować zupełnie za darmo! Studio Synergy oferuje bowiem wyjątkową promocję na otwarcie. Bezpłatny pierwszy trening przez pierwszy miesiąc to tylko jedna z atrakcji. Co ciekawe, przy zdecydowaniu się na członkostwo i regularny trening EMS, klient otrzyma możliwość korzystania z dożywotniej zniżki 20% na każdy kolejny “karnet”!

Trening EMS co to – dla kogo trening EMS Katowice?

Trening EMS to atrakcyjna opcja dla wszystkich. Ćwiczenia prowadzi trener personalny Katowice, a w trakcie 20-minutowej sesji korzysta z nich jeszcze maksymalne druga osoba. Zaledwie 20 minut wysiłku tygodniowo, dzięki innowacyjnej formule tej formy EMS trening, to znakomita alternatywa dla zabieganych, osób pragnących urozmaicić swój plan treningowy czy nawet tych, którzy za sportem nie przepadają, a chcą zwiększyć odporność, schudnąć, lepiej wyglądać albo po prostu dobrze czuć się na co dzień.

Bezpieczny trening, indywidualne podejście

W dobie pandemii koronawirusa, trening EMS ma też ogromny atut w postaci ograniczenia ryzyka do minimum. Maksymalnie dwie osoby ćwiczące jednocześnie, maseczki i rękawiczki u trenerów, trening bez kontaktu ze sprzętem i regularna dezynfekcja całej infrastruktury to tylko niektóre spośród najwyższych standardów bezpieczeństwa Studio Synergy, dzięki którym ćwiczący może skupić się wyłącznie na treningu. – Chcemy dać katowiczanom najwyższą jakość treningu, obsługi klienta i bezpieczeństwa. Studio Synergy to koncept sprawdzany przez lata. Wierzymy, że trening EMS na dłużej zagości w grafiku wielu mieszkańców Katowic i okolic – zaprasza Dominika Maciaszek-Rogowska, właściciel i manager operacyjny Studio Synergy Katowice.

Sprawdź trening EMS Katowice za darmo, bez zobowiązań! Zapisz się, klikając TUTAJ!

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*