Reklama

Taneczny piątek z muzyką KAMP! Mamy bilety na koncert

Katarzyna Głowacka
Debiutancki album zachwycił miłośników electro popu. W zeszłym roku ukazał się drugi krążek łódzkiego trio. KAMP! będzie promował „Ornetę” w klubie Królestwo, a my umożliwimy dwóm osobom udział w zabawie przy tanecznych dźwiękach zespołu.

Debiut zespołu bez wątpienia był sukcesem. To było w 2012 roku i od tamtego czasu KAMP! grał w klubach i na festiwalach w Polsce i poza jej granicami, m.in. w Anglii, Stanach Zjednoczonych czy Serbii. Muzykę grupy z Łodzi określa się jako melodyjny synth-pop, który sprawdza się zwłaszcza podczas koncertów na żywo. Przekonali się o tym ci, którzy mieli okazję usłyszeć trio podczas Festiwalu Tauron Nowa Muzyka czy na ulicy Mariackiej, gdzie KAMP! wystąpił w oknie Kato Baru.

Drugi krążek „Orneta” ukazał się pod koniec października ubiegłego roku. Muzycy pracowali nad nim w skupieniu, nie udzielając w tym czasie wywiadów i nie koncertując. Nie było zapowiedzi, marketingowego napięcia, za to spore oczekiwania. Opinie krążące w sieci wskazują na to, że zaspokojone. Można więc powiedzieć, że po przebojowym debiucie, dostajemy płytę inną, nawet melancholijną, jednak nadal taneczną i porywającą.

To muzyka, przy której można się bawić albo po prostu jej słuchać w skupieniu. Mówi się, że KAMP! podczas koncertów jest dużo lepszy niż przy odsłuchu studyjnym. Miejsca w Królestwie jest pod dostatkiem, wystarczy mieć na sobie wygodne buty.

KAMP! wystąpi w katowickim klubie Królestwo (Rondo Ziętka 1) w piątek (13.05.2016) o godz. 20. Bilety kosztują 40 zł.

UWAGA!

Mamy dwa pojedyncze bilety na piątkowy koncert grupy KAMP! Dostaną je osoby, które napiszą, dlaczego chciałyby posłuchać tria na żywo. Wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi. Piszcie na [email protected]. Nie zapomnijcie się podpisać. Na maile czekamy w piątek od godz. 12 do 15. Zwycięzców poinformujemy mailem zwrotnym.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*