Reklama

Stewardessy i stewardzi poszukiwani. Wizz Air rekrutuje w Katowicach

Łukasz Kądziołka
Węgierska linia lotnicza rekrutuje w Katowicach. Wizz Air poszukuje chętnych do pracy w charakterze personelu pokładowego. O pracę w Wizz Air będzie się można starać w czwartek.

Tanie linie lotnicze z Węgier organizują rekrutację w Katowicach. Obecnie na pokładach samolotów Wizz Air podróżnych obsługuje ponad 1000 osób z Polski. Kolejne mogą się ubiegać o pracę już jutro. Żeby zostać członkiem załogi pokładowej, należy spełniać takie wymagania: mieć ukończone 18 lat, wzrost minimum 165 cm (dla kobiet) lub 175 cm (dla mężczyzn), sięgać co najmniej do wysokości 210 cm podczas stania na palcach, mieć ukończoną szkołę średnią, ważny paszport na okres co najmniej 6 miesięcy i biegle znać język angielski w mowie oraz piśmie. Dodatkowo dobrze jeśli kandydat zna języki krajów Europy Środkowo-Wschodniej (np. rumuński, bułgarski, polski, węgierski, litewski, łotewski, słowacki, czeski, macedoński, serbski, ukraiński, gruziński lub bośniacki). Swoim pracownikom Wizz Air oferuje m.in. konkurencyjne wynagrodzenie, bezpłatne szkolenie personelu pokładowego oraz podróżowanie ze zniżkami i premiowymi biletami lotniczymi dla nich i dla rodziny. Praca planowana jest zgodnie z harmonogramem dyżurów ustalanym na dany miesiąc.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w czwartek, 30 stycznia, w hotelu Novotel przy al. Roździeńskiego 16. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Kandydacie powinni przybyć punktualnie i przygotować się na to, że proces rekrutacyjny może potrwać do późnych godzin popołudniowych. Należy wziąć ze sobą CV w języku angielskim z zdjęciem. W trakcie rekrutacji każdy będzie musiał się zaprezentować i wziąć udział w odgrywaniu scenek oraz pracy zespołowej. Więcej informacji TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*