Reklama

Siewierz Jeziorna — czy to dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi?

Rekreacja i wypoczynek na świeżym powietrzu w malowniczym otoczeniu jeziora Przeczyckiego to pierwsze przychodzące na myśl odczucia w kontekście zrównoważonego miasteczka w Siewierzu. Nieustannie rozbudowywana dzielnica to jedyny w swoim rodzaju projekt w Polsce. Grupa Murapol zrealizowała już w tej lokalizacji 300 mieszkań i aktualnie buduje około 200 kolejnych. Osiedle dewelopera cieszy się dużym zainteresowaniem rodzin z dziećmi, przede wszystkim z uwagi na zaciszną i kameralną okolicę, oferowane atrakcje i udogodnienia, ale również zaledwie 20-minutowy dojazd do centrum Katowic czy bliskość lotniska w Pyrzowicach.

Siewierz Jeziorna — zrównoważona dzielnica

Zrównoważona dzielnica w Siewierzu stanowi pierwszą inwestycję tego typu w Polsce. W 2008 roku, na podstawie warsztatów partycypacyjnych Charette, projekt miasteczka narodził się we współudziale międzynarodowego zespołu architektów i urbanistów. Celem było stworzenie miejsca, które zapewni mieszkańcom najwyższą jakość życia, jednocześnie chroniąc środowisko naturalne poprzez harmonijne wkomponowanie budynków w zielone otoczenie. Dzięki zaangażowaniu inwestorów i deweloperów, takich jak Grupa Murapol, dzielnica stale się rozwija. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną nowoczesnego życia na łonie natury, z dala od zgiełku miasta.

Wybór mieszkania w siewierskim miasteczku z pewnością oferuje komfort bezpośredniego kontaktu z naturą, czego trudno doświadczyć w dużych miastach. Jednocześnie lokale mieszkalne w Murapol Siewierzu Jeziornej są utrzymane w podwyższonym standardzie, nie ustępując swoim odpowiednikom w centrach największych aglomeracji. Malownicze położenie osiedla nad zalewem Przeczycko-Siewierskim oraz urokliwa okolica stanowią krajobraz, który niezwykle trudno jest odwzorować w większych miejscowościach.

Siewierz Jeziorna — mieszkania w nowoczesnym wydaniu

Murapol Siewierz Jeziorna oferuje różnorodne metraże oraz funkcjonalne układy mieszkań, począwszy od kawalerek, aż po mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, rozmieszczone na czterech kondygnacjach. Oferta ta odpowiada zarówno na potrzeby rodzin z dziećmi, par, singli, jak i inwestorów szukających bezpiecznej przystani dla swojego kapitału. Nasze mieszkania w Siewierzu są wyposażone w pakiet antysmogowy, chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami, alergenami i pyłkami roślin. Dodatkowo, dzięki zaszytemu w murach inwestycji systemowi zarządzania domem, mieszkańcy mogą korzystać z najnowocześniejszych urządzeń smart home, umożliwiających kontrolę nad ogrzewaniem, oświetleniem czy zaworami wody. Inteligentne zarządzanie mediami pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 29% rocznie! — komentuje Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol. 

Każde mieszkanie w Murapol Siewierzu Jeziornej posiada nawet dwa balkony (na piętrach) lub wybrukowane kostką tarasy z zielonymi ogródkami o powierzchni sięgającej aż do 175 m2. Dodatkowo wnętrza są dobrze doświetlone dzięki tzw. oknom portfenetrowym sięgającym niemal od podłogi do sufitu.

Osiedle Murapol Siewierz Jeziorna — co oferuje inwestycja?

Oferta dewelopera wyróżnia się również wysokim standardem części wspólnych. Klatki schodowe i korytarze są wykończone przy użyciu trwałych gresów, dekoracyjnych paneli meblowych czy energooszczędnej oprawy oświetleniowej LED. W holach wejściowych znajdują się duże lustra oraz estetyczne, nierdzewne skrzynki pocztowe.

Miejsca parkingowe na terenie całego miasteczka są ogólnodostępne, natomiast Murapol dodatkowo zaprojektował na terenie swojego osiedla stację ładowania pojazdów elektrycznych, tym samym wspierając ideę zrównoważonej dzielnicy.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*