Reklama

Rozpoczynamy akcję promocyjną portalu Katowice24.info. Do zdobycia cenne nagrody

Redakcja
Bony podarunkowe do centrum handlowego, powerbanki, bilety na znaną wystawę, a nawet kurs pływacki. Rozpoczynamy akcję promocyjną portalu Katowice24.info, w której do zdobycia będą cenne nagrody. Pierwsze rozdamy we wtorek, 28 listopada.

Można to traktować jak przedświąteczny prezent. Chociaż tak szczerze, naszą akcję mieliśmy przeprowadzić już jakiś czas temu. Wtedy, kiedy liczba obserwujących nas na Facebooku przekroczyła 50 000. A działo się to jakoś na przełomie sierpnia i września. Wszystko trochę się jednak opóźniło, ale w końcu ruszamy.

Jaka w ogóle jest idea akcji 50/50? Nazwa wzięła się ze wspomnianej liczby obserwujących stronę oraz liczby przygotowanych przez nas upominków. Chociaż tak naprawdę, to będzie ich więcej niż 50, ale szczegóły będziemy ujawniać w kolejnych dniach.

Rozwijać portal Katowice24.info pomagają nam nie tylko czytelnicy, ale też reklamodawcy, których mieliśmy już ponad 170. Tak właściwie to tworzymy z nimi (wamki) wszystkimi jedną społeczność i postanowiliśmy to wykorzystać. Poprosiliśmy niektórych naszych partnerów biznesowych, żeby ufundowali i przekazali dla naszych czytelników równego rodzaju „fanty”. Odzew był na tyle duży, że do rozdania będziemy mieć więcej niż 50 prezentów, a wcale nie jest powiedziane, że to już koniec.

W kolejnych dniach będzie można u nas zdobyć m.in. bony podarunkowe do Galerii Libero, kursy pływackie dla dzieci w szkółce Fast Swim, powerbanki i gadżety ogrzewające od Fortum czy bilety na wystawę Body Worlds.

Żeby nie było za łatwo, za każdym razem chętni przygotujemy jakieś pytanie lub zadanie. Znacie nas, zawsze wymagamy odrobiny wysiłku intelektualnego od kogoś, kto chce dostać od nas coś za darmo 🙂

Pierwsze okazja do wzięcia udziału w naszej akcji już jutro, czyli 28 listopada. Do zdobycia będą bilety na wystawę Body Worlds, którą do 3 grudnia można oglądać w Galerii Szyb Wilson. Śledźcie portal i naszą stronę do Facebooku.


Tagi:

Komentarze

  1. Grzegorz 27 listopada, 2023 at 2:15 pm - Reply

    Żeby wziąć udział w konkursie trzeba mieć konto na FB?

Dodaj komentarz

*
*