Reklama

Rozpoczęła się budowa mieszkań w drugim etapie inwestycji Rondo Ceglana

Rozpoczęła się budowa i jednocześnie sprzedaż mieszkań drugiego etapu inwestycji Rondo Ceglana, przy ul. Ceglanej 57 w Katowicach. Powstaną w nim 163 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układach. Każde z ogródkiem, dużym tarasem lub balkonem.

W pierwszym etapie inwestycji Rondo Ceglana powstało 119 mieszkań o powierzchni od 25 m˛ do 107 m˛. Zostały przekazane nowym właścicielom rok temu, w marcu 2023 roku. Drugi etap będzie tworzył z pierwszym spójne osiedle ze wspólnym dziedzińcem i infrastrukturą.

Budowa siedmiokondygnacyjnego budynku rozpoczęła się w październiku 2023 roku. Zakończenie prac przewidziane jest na październik 2025 r. a przeniesienie prawa własności na nabywców na styczeń 2026 r.

Mieszkania będą miały powierzchnię od 27 m˛ do 87 m˛. Każde będzie miało balkon, ogródek lub duży taras. Do dyspozycji mieszkańców będą naziemne miejsca postojowe na terenie objętym monitoringiem oraz parking w dwupoziomowej hali garażowej na 166 miejsc. W tym samym miejscu znajdą się też komórki lokatorskie. W budynkach są też wózkownie i rowerownie.

Na osiedlu powstanie plac zabaw, dzięki czemu najmłodsi mieszkańcy będą mogli spędzać czas w bezpiecznym miejscu.

Dzięki dużym oknom, mieszkania są dobrze doświetlone. Duża ilość naturalnego światła o każdej porze dnia pozwoli ograniczyć wydatki związane ze zużyciem energii elektrycznej. Z kolei odpowiednia termomodernizacja wpłynie na mniejsze zużycie ciepła. To dostarczane jest z sieci miejskiej. Budynki nie emitują więc szkodliwych gazów i pyłów.

Oferowane w Rondo Ceglana mieszkania można kupić w standardzie deweloperskim lub zamówić pełne wykończenie. To ostatnie jest możliwe w pięciu wariantach, w zależności od potrzeb klienta i budżetu, jaki chce przeznaczyć na ten cel.

Inwestycja przy ul. Ceglanej 57 to nie tylko mieszkania, ale też lokale usługowe, które znajdują się od strony ul. Wita Stwosza. W pierwszym etapie powstało 6 takich lokali.

Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja. Z jednej strony, po kilku minutach spaceru, można się znaleźć w Parku Kościuszki. Z drugiej strony, równie blisko, znajduje się Katowicki Park Leśny.

Rondo Ceglana to dobry wybór również pod względem komunikacyjnym. Z ul. Wita Stwosza można szybko zjechać na autostradę A4. Również dojazd do centrum miasta jest łatwy i szybki. Kilkaset metrów od powstającego budynku mieszkalnego znajduje się przystanek tramwajowy, z którego do katowickiego rynku dojeżdża się w mniej niż 10 minut. Wspomniany przystanek znajduje się przy miejskim basenie, z którego można korzystać przez 7 dni w tygodniu.

Również zakupy nie będą stanowić dla mieszkańców Rondo Ceglana problemu. W pobliżu mieści się duże centrum handlowe Trzy Stawy, a na pobliskim os. Ptasim znajduje się sklep sieci Lidl.

W bliskim sąsiedztwie powstają inne inwestycje mieszkaniowe, co sprawia, że okolica staje się zupełnie nową dzielnicą Katowic. Z nowoczesnymi rozwiązaniami, zielenią i infrastrukturą.

Więcej informacji o inwestycji Ceglana Ronda można znaleźć na stronie https://rondoceglana.pl/.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Komentarze

  1. aarek 8 kwietnia, 2024 at 7:39 am - Reply

    27 m2 mieszkanie? chyba jakiś żart

Dodaj komentarz

*
*