Reklama

Rozdajemy bilety na Kino Kobiet

Redakcja
Już w środę 6 lutego w kinie Helios w Galerii Libero odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet. Dla naszych czytelniczek mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Tym razem panie będą mogły zobaczyć film Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Przed seansem odbędą się pokazy i konkursy. Motywem przewodnim będzie moda PRL. “Wyciągnijmy z szaf garsonki z poduszkami na ramionach, zafundujmy sobie „trwałą” lub fryzurę na „mokrą włoszkę”. A może poliester?  – zachęcają organizatorzy.

Dla uczestniczek spotkania wystąpi zespół artystyczny Diamonds. Na panie czekać będą gorące brazylijskie rytmy i karnawałowy klimat.

Dla naszych czytelniczek mamy 10 podwójnych zaproszeń na Kino Kobiet. Seans rozpocznie się w środę o godz. 18:30, a sama impreza godzinę wcześniej.

O tym co trzeba zrobić, żeby zdobyć bezpłatne wejściówki napiszemy w newsletterze, którzy wyślemy we wtorek o godz. 18.30. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze zapisać do naszego newslettera, można to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*