Reklama

Przygotowania do wiosny: przegląd rowerów turystycznych do aktywności na świeżym powietrzu

Rowery turystyczne są zdolne do osiągania dużych prędkości na asfalcie i w terenie, są niezawodne i mają dobrą zwrotność. Większość tych pojazdów ma uniwersalną konstrukcję, dzięki czemu są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Poniżej znajduje się lista modeli, które są poszukiwane przez polskich nabywców według danych E-Katalog.

Riverside Touring 520 S

Rower turystyczny marki Riverside to wygodny, wytrzymały pojazd z potrójnie cieniowaną aluminiową ramą, pojemnym bagażnikiem i mechanizmem pedałowania z pojedynczą zębatką Riverside 36T. Układ napędowy roweru ma maksymalną żywotność około 500 000 kilometrów na różnych drogach, niezależnie od warunków pogodowych. Kaseta Microshift ma 11 biegów, a pedały są kompatybilne z zatrzaskami. Niezawodne hamulce hydrauliczne BTWIN zapewniają pełne bezpieczeństwo na mokrych i suchych szlakach. Ergonomiczne siodełko riverside rower ma regulowaną wysokość i jest dostępne w 4 rozmiarach sztycy: S, M, L, XL.

Indiana X-Road 1.0 M

17-calowa aluminiowa rama roweru trekkingowego X-Road 1.0 M pochłania drgania i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. 28-calowe koła w połączeniu z wysokiej jakości oponami Kenda dobrze radzą sobie z nierównościami i wybojami, dzięki czemu nadaje się do jazdy terenowej i przełajowej. Niezawodny układ hamulcowy V-Brake na przednim i tylnym kole błyskawicznie reaguje na asfalcie i drogach gruntowych, zapewniając bezpieczną jazdę. Rower jest wyposażony w tylną przerzutkę Saiguan HG04: wybór dowolnego z 21 trybów prędkości jest płynny i pozbawiony szarpnięć. Pojazd jest wyposażony w wygodny podnóżek, praktyczny bagażnik, oświetlenie akumulatorowe Bematrix, błotniki i osłonę łańcucha.

KROSS Trans 3.0

Rama roweru turystycznego Trans 3.0 wykorzystuje ulepszony lekki stop aluminium 6061, aby chronić ramę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ingerencją i uderzeniami. Wewnętrzne prowadzenie linek zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia podczas jazdy w trudnym terenie. Hydrauliczny hamulec tarczowy Sram Level ułatwia modulowanie siły hamowania niż konwencjonalne hamulce typu V-brake. Amortyzator SR Suntour 32 RL Coil z klasyczną sprężyną jakościowo pochłania drgania mechaniczne i ułatwia jazdę po nieutwardzonych drogach.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*