Reklama

Przebadaj się za darmo w katowickiej klinice

Czujecie się zmęczeni, często boli was głowa, kręgosłup lub wasze jelita dają o sobie znać? Nie możecie poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Może to nic poważnego, ale warto się przebadać. Teraz można to zrobić za darmo w jednej z katowickich klinik.

Nadmiar wolnych rodników może powodować różne dolegliwości i choroby. Jeśli wśród objawów są m.in. częsty ból głowy lub kręgosłupa, problemy gastryczne, nieprawidłowa praca jelit, nadwaga czy uczucie zmęczenia może to oznaczać że organizm potrzebuje interwencji.

Jak to sprawdzić? 

Najlepiej poprzez badanie z moczu.

Przychodnia 4DENT przy ul. Przemysłowej 3 (obok Centrum Handlowego „Belg”) organizuje bezpłatne badania z moczu na obecność wolnych rodników w organizmie. Ich nadmiar może prowadzić do wielu poważnych zaburzeń, w tym m.in. alergii, nietolerancji pokarmowych, częstych infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów a przede wszystkim nowotworów i w konsekwencji nawet do śmierci.

Podczas wizyty zostanie przeprowadzony test na wolne rodniki z moczu. Dzięki specjalnej wadze diagnostycznej w przychodni badany też jest m.in. tłuszcz trzewny, którego nadmiar prowadzi do wielu poważnych chorób związanych z układem krążenia, miażdżycą czy cukrzycą.

W trakcie wizyty u specjalisty pacjenci otrzymują:

– wynik badania,

– omówienie wyniku,

– zalecenia żywieniowe

– pełną konsultację

Miejsce można zarezerwować telefonicznie pod numerem telefonu 32 723 23 86 lub przez internet na stronie http://kat24info.specjalnyrabat.pl.

Zapisy telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8-18.

Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00, a w soboty od 10 do 14:00.

Adres: Przychodnia 4DENT, ul. Przemysłowa 3 (przy C.H. BELG).

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*