Reklama

Potrącenie rowerzysty na ul. Jankego w Katowicach

Redakcja
Przed godz. 13 doszło w piątek w Katowicach do potrącenia rowerzysty. Wypadek wydarzył się na ul. Jankego. Rowerzysta z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Jak informuje sierż. sztab. Maciej Bajerski z KMP w Katowicach, około godz. 12:50 kobieta kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, który poruszał się drogą rowerową. Kobieta uderzyła w niego na skrzyżowaniu ulic Jankego i Ziołowej. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Na skrzyżowaniu nie ma już utrudnień w ruchu.


Tagi:

Komentarze

  1. Pawel 17 listopada, 2019 at 11:10 pm - Reply

    W czasie wyborów dwukrotnie zgłaszałem na Policję i Straż Miejska problem widoczności rowerzystów na tej ścieżce rowerowej. Plakaty wyborcze rozklejane przez naszych polityków dołożyły swoje 5 groszy aby problem nasilić. Reakcji nie było. Na pytanie czy sam mogę zerwać przeszkadzające plakaty otrzymałem odpowiedz, ze absolutnie, ze mogę zostać ukarany mandatem lub grzywna. Więcej zdrowego rozsądku, więcej.

    • P Śl 18 listopada, 2019 at 12:11 am Reply

      Każda droga rowerowa w chodniku jest niebezpieczna i właśnie dlatego działają na mnie odpychająco. Przyrośnięci do siedzeń samochodu zwykli pytać dlaczego jedziesz drogą skoro masz ścieżkę??? No właśnie dlatego, ale ską wy to macie wiedzieć??

Dodaj komentarz

*
*