Reklama

Portal Katowice24.info szuka współpracowników

Redakcja
Mieszkasz w Katowicach, interesujesz się tym, co dzieje się w mieście, wiesz gdzie jest Podlesie, a gdzie są Szopienice, sprawnie posługujesz się językiem polskim i chciałbyś współtworzyć najlepszy portal w Katowicach? Wygląda na to, że jesteś dobrym kandydatem, żeby do nas dołączyć.

Portal Katowice24.info od lat jest pierwszym źródłem informacji dla mieszkańców Katowic. Jesteśmy niekwestionowanym liderem pod względem liczby czytelników. Naszym wyróżnikiem  są unikalne i autorskie tematy. Chcielibyśmy pisać jeszcze więcej i jeszcze lepiej, dlatego do naszego zespołu poszukujemy współpracowników.

Jeśli:

– mieszkasz w Katowicach i dobrze orientujesz się w topografii miasta

– potrafisz ciekawie pisać i nie robisz błędów

– interesujesz się tym, co dzieje się w mieście

– orientujesz się w bieżących wydarzeniach, czyli np. wiesz, że kilkanaście dni temu były wybory samorządowe 🙂

– bywasz i obserwujesz

– lubisz portal Kartowice24.info i chciałbyś/chciałabyś stać się jego częścią

to wyślij nam swoje CV i próbki tekstów albo napisz coś o sobie. Pisz na maila [email protected].

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia, ale za to wielkie chęci do pracy i nauki, śmiało pisz do nas. Potrzebujemy też osoby lub osób do prostych zadań, jak pisanie zapowiedzi wydarzeń czy ich relacjonowanie. Jeśli jesteś dyspozycyjny/a w weekendy, tym lepiej.

A może prowadzisz stronę internetową albo na Facebooku poświęconą dzielnicy i chciałbyś/chciałabyś dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Czekamy na maila.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*