Reklama

Policja szuka świadków wypadków, w których zginęły trzy osoby

Redakcja
Katowicka policja szuka świadków wypadku, do którego doszło w czwartek 7 października na ul. Beskidzkiej. W zderzeniu z tirem zginął rowerzysta.

Do wypadku doszło o godz. 9.40 na ulicy Beskidzkiej w Katowicach, niedaleko granicy miasta z Mysłowicami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni mieszkaniec Mysłowic, poruszający się rowerem elektrycznym, z niewyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Mężczyzna zginął na miejscu. Jak tłumaczył policjantom 56-letni kierowca Mana, rowerzysta jechał przygarbiony swoim pasem blisko pobocza , kiedy nagle odbił na przeciwległy pas. Kierowca odbił w prawo, ale nie uniknął zderzenia.

Policja prosi  o kontakt świadków wypadku i wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat jego okoliczności. Można zgłaszać się do policjantów Wydziału Do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, ul. Lompy 19 lub dzwonić, tel. 47 85 122 32, 47 85 122 32.

PRZECZYTAJ TEŻ: Z tego wypadku nie mogli wyjść żywi

Poszukiwani są też świadkowie wypadku, odo którego doszło w czwartek rano na al. Roździeńskiego. Zginęło w nim dwóch młodych obywateli Ukrainy. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje w sprawie tego wypadku, powinien zadzwonić pod numer 47 85 122 32 lub 47 85 124 16.


Tagi:

Komentarze

  1. Marcin 8 października, 2021 at 2:41 pm - Reply

    Straszny wypadek 🙁

Dodaj komentarz

*
*