Reklama

Policja przypomina o poszukiwanym Jacku Jaworku i publikuje warianty wyglądu

Redakcja
Policjanci w dalszym ciągu poszukują podejrzewanego o zabicie trzech osób Jacka Jaworka. Poszukiwania trwają już prawie rok, ale na razie nie przyniosły skutku. Na stronie komendy wojewódzkiej opublikowano możliwe warianty obecnego wyglądu mężczyzny.

Do tragedii doszło 10 lipca 2021 roku w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Cała trójka została zastrzelona. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył też nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać mężczyznę lub odnaleźć jego ciało. Policja nie wykluczała, że poszukiwany popełnił samobójstwo. To była jednak tylko jedna z wersji. Wygląda na to, że śledczy mogą mieć informacje świadczące o ukrywaniu się mężczyzny.

Na stronie internetowej komendy policji opublikowano portrety progresywne poszukiwanego. Przygotował je biegły z laboratorium kryminalistycznego KWP w Katowicach. W ten sposób policja chce pokazać, że wygląd Jacka Jaworka mógł się zmienić. Poszukiwany może teraz wyglądać zupełnie inaczej niż rok temu – mieć różne typy zarostu, fryzury i nosić okulary. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*