Reklama

Pobicie w centrum Katowic. Policja publikuje zdjęcia młodych pseudokibiców GKS-u

Redakcja
Młodzi pseudokibice GKS-u Katowice podejrzani o pobicie mężczyzny w podobnym wieku. Cztery osoby są poszukiwane przez policję. Policjanci publikują ich zdjęcia i proszą o pomoc.

Do pobicia w centrum Katowic doszło w nocy 14 września. Na ul. Skargi do młodego mężczyzny podeszła grupa 4 osób. Młodzi pseudokibice GKS-u Katowice mieli zapytać o to, jakiemu klubowi kibicuje. Następnie zaatakowali 24-latka. Policjanci z wydziału zwalczania przestępczości pseudokibiców szukają teraz sprawców pobicia. Wizerunki czterech osób zarejestrował monitoringu Supersamu. Policja publikuje zdjęcia i rysopisy podejrzanych.

Mężczyzna w wieku około 20 lat, 170 cm wzrostu, krótkie blond włosy, szczupłej budowy ciała. W momencie zdarzenia ubrany był w koszulkę koloru czarnego z logiem klubu GKS Katowice na lewej piersi, ciemne spodnie dresowe i czarne buty.

Mężczyzna w wieku około 20 lat, o krótkich ciemnych włosach, ubrany w żółtą bluzę z kapturem oraz jasne krótkie spodenki i czarne buty sportowe.

Dwie kobiety, obie w wieku około 20 lat. Idącą po lewej stronie ma ciemne włosy do ramion i jest ubrana w bluzę koloru czarnego z białym napisem Reckless, ciemne jeansy oraz ciemne buty. Idąca po prawej stronie ma długie blond włosy i jest ubrana w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, ciemne krótkie spodenki oraz białe buty.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na powyższych wizerunkach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 37 37, 47 851 37 16 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*