Reklama

Owoce i zdrowe przekąski dla pracowników. Pracodawcy mają szansę się wyróżnić

Siłownia, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, bezpłatny dowóz do pracy. W czasach, kiedy o pracownika jest bardzo trudno, firmy dorzucają do pensji kolejne bonusy. Jednym z nich może też być owocowy lub warzywny posiłek. Jest zdrowy, a pracodawcę kosztuje naprawdę niewiele.

Jedni kupują pączki albo drożdżówki. Inni robią sobie codziennie kanapki z tym samym. Jest jednak alternatywa.
Firma spod Bielska-Białej proponuje owocowe lub warzywne przekąski, które dostarcza do klienta, kiedy ten sobie tego zażyczy.

Jak to działa?

Firma EkoFruit przygotowuje owocowe i warzywne sałatki oraz desery. Produkty są sezonowe i odbierane od lokalnych rolników. To m.in. truskawki, maliny, borówki i agrest. Taka porcja witamin pakowana jest w plastikowy pojemnik i dowożona do klienta. Co ważne, do każdego pudełka dodawany jest widelczyk, dzięki czemu od razu po dostawie można sałatkę zjeść.

Ile to kosztuje?

Wszystko zależy od wybranych produktów i wielkości zamawianych porcji. Średnio przy dwóch dostawach w tygodniu miesięczny koszt to około 13 zł na osobę. Co ważne, koszty związane z zakupem owoców, są kosztem uzyskania przychodu, a więc można je odliczyć od podatku dochodowego.

Gdzie można zamówić owoce?

Dostarczaniem zdrowych przekąsek zajmuje się firma EkoFruit spod Bielska, która dowozi sałatki również do Krakowa i Katowic. Dostawy mogą być realizowane codziennie lub w wybrane dni. Dzięki niewielkiej odległości od siedziby firmy do ww. miast, produkty zawsze są świeże.

Uwaga promocja!

Nie wiesz czy pracownikom będą smakować owoce albo warzywa? Zamów bezpłatną dostawę próbną i przekonaj się, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Więcej szczegółów można znaleźć na  Facebooku „EkoFruit – zdrowe przekąski dla firm” lub na stronie www.ekofruit.pl

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*