Reklama

Ogromny korek na autostradzie A4. Jedna osoba trafiła do szpitala

Łukasz Kądziołka
Duże utrudnienia dla kierowców na A4. Przejazd przez Katowice może potrwać dużo dłużej z powodu wypadku, w wyniku którego jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Wypadek na autostradzie A4 w Katowicach. Kierowcy stoją w długim na kilka kilometrów korku. Powodem utrudnień jest zderzenie dwóch pojazdów, do którego doszło około 17.30. Samochód ciężarowy i osobowy uderzyły w siebie w okolicy AWF-u na jezdni w kierunku Wrocławia. Obyło się bez poważnych obrażeń. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przez cały czas była przytomna i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja na razie ustala okoliczności w jakich doszło do wypadu na autostradzie A4.

Kierowców jadących w stronę Wrocławia autostradą A4 czeka długi korek. Zaczyna się on w okolicy węzła Murckowska. Na razie ruch odbywa się wyłącznie jednym, środkowym pasem. W ciągu najbliższych minut prawdopodobnie będzie możliwe odblokowanie drugiego pasa. Jednak utrudnienia mogą potrwać jeszcze dość długo, bo konieczne jest uprzątnięcie drogi.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*