Reklama

katowice24-180 Katowice24.info to forma rozszerzonego dziennikarskiego bloga. Na czym polega to rozszerzenie?

Oprócz opinii i recenzji znajdą się tu informacje o mieście i regionie, ale również teksty na ciekawe tematy wykraczające poza Katowice i województwo śląskie. Do tego wywiady z ludźmi mającymi wpływ na miasto oraz tymi, którzy po prostu mają coś ciekawego do powiedzenia.
Katowice24.info to strona dla ludzi myślących. Takich, którzy poszukują w internecie wartościowych treści. Tekstów, w których padają odpowiedzi nie tylko na pytanie co, ale przede wszystkim dlaczego. Pogłębionych i nie zostawiających czytelnika z przekonaniem, że niewiele z lektury wyniósł. To też jednak miejsce na proste i użyteczne informacje o mieście i regionie.
Nikt tu nie będzie czytelnikom sugerował, że w coś “nie uwierzą” albo pytał czy „uwierzą”. Nie będzie „szoku” i „niedowierzania” oraz powtarzanego często w polskich portalach zdania „tego jeszcze nie było”. Nikt was tu również nie zapyta „co o tym sądzicie” (jeśli będziecie chcieli, napiszecie w komentarzach). Szanując wasz czas i doceniając inteligencję, w tytułach informacji na katowice24.info nie będę sugerować innej treści niż ta zawarta w tekście.
Stawiam na tematy autorskie. Za to w tych poruszanych już przez innych, staram się dociec istoty sprawy i pokazać bohatera, ciekawostkę lub problem z zupełnie innej strony.
Mam nadzieję, że ludzi, którzy cenią jakość w internecie, jest wielu. Miło mi będzie gościć was na mojej stronie.