Reklama

Nowy festiwal w Katowicach. Wystąpią m.in. Zalewski, Kortez i Brodka

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Przez dwa dni pod koniec lipca będzie można posłuchać w Katowicach czołówki polskiej sceny muzycznej. Podczas festiwalu Santander Letnie Brzmienia wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski, Artur Rojek, Kortez, Łąki Łan czy Monika Brodka.

Impreza odbędzie się na dwóch scenach w strefie kultury. Będzie można na nich usłyszeć artystów wykonujących m.in. pop, rock oraz muzykę alternatywną.

W piątek 26 lipca na głównej festiwalowej scenie zagra Krzysztof Zalewski, który pracuje nad czwartym autorskim albumem. Tego samego dnia wystąpi Artur Rojek, który również wydaje w tym roku nową płytę.

Pierwszy dzień Santander Letnie Brzmienia w Katowicach to także koncert grupy Łąki Łan. Zespół wraca z nowym składem. W piątek w Strefie Kultury zagrają też Kacperczyk i Natalia Przybysz.

Sobota 27 lipca to na festiwalu czas na projekt Babie Lato, który odbędzie się w składzie: Monika Brodka, Margaret i Rosalie. Artystki reprezentują szeroki wachlarz gatunków, od popu, przez rap po muzykę housową i new disco, z odniesieniami do brzmień końcówki lat 90. i 2000.

W sobotę wystąpią też: Kortez, Poluzjanci, Lordofon oraz Margaret.

Bilet jednodniowy na Santander Letnie Brzmienia kosztuje 219 zł, a dwudniowy karnet – 349 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*