Reklama

Nowe mieszkania gotowe do odbioru w Katowicach

Daszyńskiego Park to inwestycja deweloperska z pozwoleniem na użytkowanie, realizowana przez firmę Acatom w dzielnicy Wełnowiec – Józefowiec w Katowicach. W 3 budynkach zaprojektowano 131 mieszkań z tarasami, balkonami i własnymi ogródkami.

Odbiór kluczy – jeszcze w tym roku

Mieszkania są już gotowe do odbioru, a przyszli mieszkańcy mogą planować przeprowadzkę. Inwestycja uzyskała ostateczne pozwolenie na użytkowanie w październiku 2023, a pierwsi lokatorzy lada dzień otrzymają klucze do swoich wymarzonych czterech kątów. W sprzedaży pozostaje  jeszcze kilkadziesiąt doskonale zaprojektowanych mieszkań od 2 do nawet 5 pokoi. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Inwestycja dobrze zaprojektowana

Daszyńskiego Park to kameralne osiedle, w którym wydzielono 131 mieszkań o powierzchni od 32 m² do 101 m². Dla właścicieli przewidziano w sumie 197 miejsc postojowych, w tym 182 w garażu podziemnym, a także komórki lokatorskie. W zależności od kondygnacji, mieszkania posiadają ogrodzone ogródki, balkony lub tarasy. Wjazd na teren osiedla kontrolowany jest przez automatyczny szlaban, a mieszkania zostały wyposażone w videodomofony.

Dogodna lokalizacja to kolejny atut inwestycji, z jednej strony mieszkańcy będą mogli podziwiać ścianę lasu, a w sąsiedztwie z drugiej strony znajduje się osiedle domków jednorodzinnych. Okolica jest więc wyjątkowo spokojna i cicha. Deweloper zadbał również o liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych.

Biuro Sprzedaży w budynku inwestycji

Biuro Sprzedaży Mieszkań  inwestycji Daszyńskiego Park  mieści się przy ul. Daszyńskiego 38/10 na parterze budynku i jest czynne od godziny 8:00 do 16:00 w dni robocze oraz od 9:00 do 13:00 w soboty. Wszystkie mieszkania można obejrzeć po ówczesnym umówieniu się na spotkanie. Zapraszamy do kontaktu: [email protected], tel.: 32 32 000 38.

Więcej informacji:

Acatom | Daszyńskiego Park

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*