Reklama

Maxi Zoo otwiera kolejny sklep w Katowicach

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Już od 15 maja możesz robić zakupy w nowym sklepie Maxi Zoo w Parku Handlowym przy CH Załęże przy ulicy Bocheńskiego 81 w Katowicach, w którym znajdziesz ponad 8000 różnorodnych artykułów dla zwierząt. Dodatkowo, w dniach 15-18 maja w sklepie czekać będzie na Ciebie wyjątkowa promocja i niespodzianki. Zapraszamy na zakupy z Twoim zwierzakiem!

Wielkie otwarcie sklepu Maxi Zoo w Katowicach odbędzie się w środę 15 maja o godzinie 9:00. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłą ofertę. Przez 4 dni –od środy do soboty– możesz skorzystać z promocji – 20% na wszystko przy zakupie min. 2 produktów. To nie wszystko! Jeśli skorzystasz z naszej aplikacji Maxi Zoo, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu „Friends” na zakupy. Jesteś opiekunem psa? Świetnie. W sobotę 18 maja Twój pupil będzie mógł spróbować ciastek z naszego specjalnego regału z przysmakami – i to zupełnie za darmo.

Wszystko dla Twojego pupila!

Nowo otwarty sklep Maxi Zoo w Katowicach będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Znajduje się w Parku Handlowym przy CH Załęże, w dogodnej lokalizacji, aby zapewnić Ci szeroki wybór produktów na wyciągnięcie ręki – ponad 8000 artykułów, w tym specjalistyczne karmy, leki OTC i różnorodne akcesoria dla zwierząt. Dodatkowo w naszym sklepie pracują profesjonalni doradcy, którzy zawsze pomogą Ci wybrać najlepszy, dopasowany do Twoich potrzeb produkt.

Znajdziesz w nim także darmowy bar składający się z misek z karmą oraz wodą i będziesz mógł bezpłatnie zważyć swojego czworonożnego przyjaciela w specjalnie przygotowanej strefie.

Otwieramy kolejny sklep w Katowicach, aby wszyscy opiekunowie mogli robić szybkie i bezpieczne zakupy. Misją Maxi Zoo jest wspieranie ludzi na każdym etapie wychowywania zwierząt. Jesteśmy specjalistami, ale również partnerami. Pomagamy opiekunom i zapewniamy ich pupilom wszystko, co najlepsze. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i regularnie rozwijamy naszą działalność po to, aby gwarantować kompleksową opiekę nad zwierzętami pod jednym dachem Maxi Zoo – mówi Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

Dbamy o Twoją wygodę i umożliwiamy Ci zakupy online. W naszym sklepie internetowym oraz aplikacji Maxi Zoo możesz złożyć zamówienie, które zostanie dostarczone prosto do domu. Wprowadzamy regularne promocje i oferujemy Ci stały 5% rabat Friends* dostępny w aplikacji Maxi Zoo. Wystarczy go aktywować. Dzięki aplikacji zyskasz również dostęp do specjalnych kuponów rabatowych na wybrane produkty, wyszukasz najbliższy sklep stacjonarny i najnowsze oferty promocyjne. Oprócz tego regularnie udostępniamy wartościowe poradniki na naszej stronie internetowej i w aplikacji, aby wspierać Cię w każdym obszarze codziennej opieki.

Wierzymy, że szczęśliwsze zwierzęta, to szczęśliwsi ludzie, dlatego od lat wspieramy schroniska, fundacje, domy tymczasowe oraz czworonożnych ratowników GOPR i zachęcamy do świadomych adopcji. Regularnie rozwijamy naszą ofertę produktową i usługi, żebyś mógł korzystać z kompleksowych rozwiązań pod jednym dachem Maxi Zoo.

Zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu w Katowicach 15 maja o godzinie 9:00. Przyjdź i skorzystaj z naszego rabatu 20% na wszystko przy zakupie min. 2 sztuk, dodatkowych 5% zniżki dzięki aplikacji Maxi Zoo oraz niespodzianek!

*Rabat Friends w wysokości 5% obowiązuje do 30.06.2024 r., dla posiadaczy aplikacji i konta Klienta Maxi Zoo. Nie obejmuje toreb na zakupy, bonów, kart podarunkowych oraz kosztów wysyłki. Może łączyć się z niektórymi innymi akcjami rabatowymi czy promocjami, z wyłączeniem indywidualnych rabatów, jak np. kupony, bony, promocje z okazji otwarcia sklepu. Kwota Rabatu nie podlega wypłacie w gotówce ani uwzględnieniu po zakupie. Więcej informacji na Maxizoo.pl/Friends i u pracowników sklepu.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Komentarze

  1. Parkingowy 16 maja, 2024 at 9:49 am - Reply

    Jaki jest klucz?
    Sklepy bez darmowych parkingów (w strefie) bankrutują, a z darmowymi parkingami się otwierają?
    Czy może ludzie przerzucili się z dziecka na psiecko i dlatego sklepy z zabawkami padają, a dla zwierząt się otwierają?

Dodaj komentarz

*
*