Reklama

Bezdomna kobieta rzuciła na ulicy kamieniem w głowę 6-latki. Dziecko przeszło operację w katowickim szpitalu

Redakcja
Policjanci z Jaworzna poszukują 46-letniej Klaudii Sz.-S. Według relacji matki 6-letniej Oliwii, kobieta miała rzucić w głowę dziecka kamieniem. Dziewczynka przeszła operację w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Ligocie. Jej stan jest dobry.

Jak relacjonuje na Facebooku pani Kasia, jej córka została zaatakowana przez bezdomną kobietę w poniedziałek około godz. 21. na ul. Matejki w Jaworznie. – Stało się coś, czego było można się spodziewać. Bezdomna pani z Powala, która śpi po klatkach, wczoraj rzuciła w moje dziecko kamieniem. Oliwka miała pęknięta czaszkę i krwiaka – przetransportowali nas karetką do Ligoty. Do 4 rano była operowana. Jeśli ktoś miał z tą panią styczność, mógłby także iść za świadka, proszę o informacje. Nie zostawię tego tak – pisze pani Kasia. Jak dowiedzieliśmy się w GCZD w Ligocie, uraz głowy dziewczynki był poważny. Po operacji, lekarze określają jej stan jako ogólny dobry. Tymczasem policja opublikowała już wizerunek kobiety podejrzewanej o atak na dziecko. Jak informują funkcjonariusze, Klaudia Sz.-S. jest podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. Kobieta nie ma stałego miejsca zamieszkania. – Poszukiwana jest osobą bezdomną, bardzo często podróżuje po terenie całego kraju. Wczoraj według zeznań świadków zdarzenia ubrana była w niebieską kurtkę – informuje policja w Jaworznie.

Policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety. Funkcjonariusze czekają na każdą wiadomość pod całodobowymi numerami telefonu: 47 618 33 84 bądź pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA Po kilku godzinach policjanci zatrzymali poszukiwaną w Chrzanowie. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*