Reklama

Kibol GKS Katowice zatrzymany z dużą ilością narkotyków. Ukrywał je w piecu kaflowym

Grzegorz Żądło
Katowiccy policjanci zatrzymali pseudokibica GKS Katowice, który posiadał dużą ilość narkotyków. Mężczyzna ma bogata przeszłość kryminalną. Został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Katowicach zatrzymali 36-latka w centrum Katowic. To kibol GKS Katowice. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli 80 działek marihuany i prawie 1000 działek MDMA, a także amfetaminę. Mężczyzna ukrywał narkotyki w kuchni w kaflowym piecu. Na miejscu policjanci zabezpieczyli też gotówkę w kwocie ponad 1,5 tys. zł.

Mężczyzna wcześniej był już karany m.in. za kradzieże, niealimentację, włamanie, zmuszanie osoby do określonego zachowania. Ten ostatni zarzut dotyczy próby wpłynięcia groźbą na świadka w sprawie, w której kibol był podejrzanym. Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie. Zastosowano wobec niego policyjny dozór, poręczenie majątkowe w kwocie 7 tys. zł, a także zakaz opuszczania kraju.


Tagi:

Komentarze

  1. Mieszkaniec 13 kwietnia, 2024 at 6:44 pm - Reply

    Został objęty policyjnym dozorem ???????????? .to śmieszne ! Powinien trafić do paki …. ale nie w Polsce !
    Taki mamty wymiar sprawiedliwości , obsadzony przez rosyjkie matrioszki po1945 r .

  2. Ekonom 13 kwietnia, 2024 at 2:50 pm - Reply

    … wpadł, bo dla zmylenia tropu zgłosił ten piec kaflowy do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, a uchwała antysmogowa zakazała ich używania.

Dodaj komentarz

*
*