Reklama

Katowiczanin miał duże ilości narkotyków w garażu. Trafił do aresztu

Redakcja
Duże ilości narkotyków przechowywał w garażu mieszkaniec Katowic. Został namierzony przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Siemianowic Śląskich.

Policjanci z siemianowickiej komendy od jakiegoś czasu obserwowali mieszkańca Katowic. Otrzymali informację, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Dlatego zaczęli interesować się 28-latkiem. W końcu zdecydowali się wkroczyć do akcji. W trakcie zatrzymania w garażu należącym do mężczyzny z Katowic znaleźli worek z 73 działkami suszu marihuany, amfetaminę zawiniętą w folię aluminiową, z której można byłoby przygotować prawie 1600 porcji oraz 80 działek kokainy.

Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. Trafił do policyjnego aresztu. Prokuratura zadecydowała o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego. W chwili zatrzymania z podejrzanym był jego znajomy. On również miał przy sobie kokainę. Noc spędził w policyjnym areszcie. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.


Tagi:

Komentarze

  1. Józef 22 grudnia, 2021 at 7:25 am - Reply

    Ile to jest działka? 1 ar? Hektar?

    • P Śl 22 grudnia, 2021 at 3:54 pm Reply

      Ponoć 1 g.

Dodaj komentarz

*
*