Reklama

Katowice – Gdzie wymienić nabój syfonu SodaStream – Spinel Soda?

Niezastąpiony smak mocno gazowanej wody towarzyszył Panu Marcinowi od czasów młodości. Nawet dzisiaj, już jako dorosły mężczyzna, nadal uwielbia pić wodę z charakterystycznym uczuciem bąbelków w gardle. Przez długi czas Pan Marcin po prostu kupował butelki gazowanej wody w różnych katowickich marketach. Zresztą wydawało mu się to jedynym dostępnym rozwiązaniem. Jednak pewnego dnia mieszkaniec Szopienic usłyszał o nowej alternatywie w postaci własnego saturatora wody. Pan Marcin sprawdził więc informacje na temat takich urządzeń i podjął decyzję o zakupie. Wpływ na tę decyzję miał między innymi fakt, że teraz na Śląsku można bez problemu wymienić butlę do saturatorów SodaStream.

SpinelSoda – co to jest i jak działa?

Domowy saturator SodaStream od firmy Spinel Soda to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się smakiem wody gazowanej w dowolnie wybranej chwili. Taki saturator składa się z kilku ważnych elementów. Jednym z nich jest syfon, który pozwala na szybkie nagazowanie wody, dzięki czemu nabiera ona charakterystycznych walorów. Oczywiście główną rolę gra tutaj dwutlenek węgla dostarczany do syfonu poprzez nabój CO2. Jest to po prostu szczelna metalowa butla, w której znajduje się gaz przeznaczony do użytku spożywczego.

Pan Marcin bardzo chwali sobie regulację, jaką posiada cylinder do saturatora. Takie rozwiązanie pozwala na samodzielne ustawianie ilości gazu trafiającego do napoju. W efekcie można uzyskać wodę lub napój, który w niczym nie różni się od napojów gazowanych produkowanych metodą przemysłową. Dotyczy to również smaku, bo do tak przygotowanej wody można dodać dowolny syrop lub koncentrat smakowy.

Co warto wiedzieć o wymianie butli z gazem CO2?

Przed zakupem saturatora SodaStream BubbleON Pan Marcin często narzekał na to, że kupowanie wody gazowanej wiąże się z późniejszą koniecznością składowania i wyrzucania plastikowych butelek. Przy regularnym piciu kilku litrów wody dziennie staje się to naprawdę kłopotliwe. Mimo to mieszkaniec Katowic nie chciał odmawiać sobie przyjemności związanej z piciem swojej ulubionej wody z bąbelkami.

Na szczęście firma Spinel Soda przygotowała ofertę dla osób szukających praktyczniejszej oraz bardziej ekologicznej alternatywy. Przygotowywanie napojów w saturatorze pozwala bowiem na częściowe ograniczenie lub nawet całkowitą rezygnację ze stosowania plastikowych butelek. To w bezpośredni sposób przekłada się na zmniejszenie ilości produkowanych odpadów, a co za tym idzie – sprzyja to ochronie środowiska.

Gdzie wymienić butlę do saturatorów Spinel Soda w Katowicach?

Butla CO2 z reguły zawiera taką ilość gazu, aby przy jej użyciu można było przygotować średnio kilkadziesiąt napojów. Później w butli po prostu skończy się gaz, co będzie automatycznie wiązało się z koniecznością jej wymiany. Dobra wiadomość jest jednak taka, że wymiana butli do saturatorów SodaStream jest teraz niezwykle prosta. Wystarczy bowiem udać się z pustą butlą do jednego z punktów wymiany Spinel Soda. Tam fachowcy w ciągu kilku minut założą nową butlę, dzięki czemu ekspres do gazowania wody znów będzie gotowy do działania.

Współpraca w formule B2B z firmą Spinel Soda

Rosnąca liczba zamówień i nowe perspektywy rozwoju sprawiają, że firma Spinel Soda aktywnie poszukuje nowych współpracowników. Marka jest otwarta na różne formy kooperacji w formule B2B. W związku z tym wszystkie osoby lub firmy zainteresowane współpracą z marką Spinel Soda mogą napisać do przedstawiciela, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat współpracy – [email protected].

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*